Jan Pospieszalski segregacja sanitarna

Jan Pospieszalski: Miliony ludzi na całym świecie protestują przeciwko SEGREGACJI SANITARNEJ! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 20 września 2021

3 września w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca działanie stowarzyszenia prawników „Głos Wolności”. Jan Pospieszalski spotkał w kuluarach konferencji panią Justynę Walker, która jest Polką mieszkającą w Londynie. Dziennikarz zapytał wtedy panią Justynę o protesty, które przetaczają się przez całą Europę Zachodnią. Justyna Walker z uwagą obserwuje działania różnych grup wolnościowych, które organizują protesty w wielu krajach na całym świecie, domagając się szanowania praw oraz sprzeciwiając się segregacji sanitarnej.

Nie jest to łatwe zadanie, gdyż politykom takie zachowania oraz takie działania nie są na rękę. Także media głównego nurtu nie mówią nic o tych protestach. Nie jest to zgodne z poprawnością polityczną oraz z polityką, jaką prowadzą gigantyczne koncerny farmaceutyczne, dla których liczy się tylko zysk, czyli sprzedaż jak największej ilości szczepionek. Dla nich jesteśmy oderwanymi od rzeczywistości antyszczepionkowcami.

Pani Justyna Walker nie boi się mówić prawdy. Wobec tego powinniśmy głośno wyrażać swoje poglądy oraz niezadowolenie z tego, jak traktują nas rządy oraz do czego nas przymuszają. Chodzi o przestrzeganie prawa oraz o naszą wolność.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments