Jan Pospieszalski i TVP

Jan Pospieszalski: Nie ma dla nas miejsca w TVP! Wyrzucili nas, ale wiecie, gdzie nas szukać – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Nie będzie Janka Pospieszalskiego na antenie TVP. Nie będzie programu „Warto Rozmawiać”. Czym zatem podpadł redaktor Pospieszalski prezesowi TVP, Jackowi Kurskiemu? Oficjalny powód zdjęcia programu jest taki, że Jan Pospieszalski rzekomo miał podsycać emocje związane z pandemią koronawirusa. Tutaj redaktor się broni i obwinia partię rządzącą oraz ministra zdrowia o sianie zamętu odnośnie zagrożenia, jakie niesie ze sobą koronawirus.

Jednak Pospieszalski uważa, że to właśnie TVP, inne media oraz politycy partii rządzącej zachowują się nieodpowiedzialnie i powodują pewną psychozę w społeczeństwie, strasząc nowym wariantem, kolejną falą pandemii oraz trzecią dawką szczepionki.

Sytuacja nie jest wobec tego klarowna i wypada stanąć po stronie Jana Pospieszalskiego, który do swojego programu zapraszał ekspertów, lekarzy, biologów medycznych, którzy jasno tłumaczyli, na czym polega pandemia koronawirusa, czym jest choroba Covid oraz jakie błędne decyzje podejmował i podejmuje rząd Polski.

0 Udostępnień

6 myśli nt. „Jan Pospieszalski: Nie ma dla nas miejsca w TVP! Wyrzucili nas, ale wiecie, gdzie nas szukać – Warto Rozmawiać [WIDEO]

 1. Grzegorz

  Pan Jan Pospieszalski jest intelektualnym gigantem.
  Kurski zaś swoją kulturą osobistą, stylem i sposobem bycia przypomina klasycznego dresiarza. Cwaniaczka z przed Peweksu. Wygidajło z dance budy. W najlepszym przypadku kierownik szatni z misia. W końcu się osobnik przebiera w garnitur.
  To po prostu przepaść. Nie ten poziom nie ta liga.
  Ale to on jest prezesem tvp.
  Takie czasy.
  Cyt. Głupi przodem idzie.
  Ale co mi się wydaje jest najgorsze. To to że ci mali ludzie dostali zabawki i cieszą się nimi jak małpa w kąpieli. A za sznurki pociąga zupełnie kto inny.
  Pozdrawiam Panie Janku

  Odpowiedz
  1. Krys

   Odkad zostal zamkniety program Pana Jana przestalam ja I moi znAjomi ogladac TV . To mafia rzadzi programami. Pozyskujemy informacje z niezaleznych žròdel.I okazuje sie ze prawda jest zuelnie inna niz ta ktora pokazuja w telewizorni

   Odpowiedz
  2. Ewka

   Tak wspaniale i trafnie ujetego punktu widzenia i oceny Kurskuego i w ogole wyrazenia swojej mysli dawno nie czytalam. Dodadanie czegokolwiek tutaj zaburzylo by kunszt i blyskotluwosc…chcialam tylko wyrazic uznanie dla autora.

   Odpowiedz
 2. Janusz

  Wyjaśnienia Kurskiego mają taką wartość merytoryczną jak wykład wilka o gwiazdach, albo hieny o wyższości wegetarianizmu nad mięsożernością.

  Odpowiedz
 3. Polska

  Czy to nie ten sam Kurski cosie kiedyś podpiol pod konwój jadący na sygnałach a potem debilnie się tłumaczył? Nie oglądajmy albo jak najmniej oglądajmy tv. Polsat, TVN, TVP itp wirus pasuje. Jest ogladalnosc, są pieniądze. Gdyby zaczęli mowic/dochodzić prawdy czar by prysł.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *