Katarzyna Treter-Sierpińska rozmowa o segregacji sanitarnej

K. Treter-Sierpińska: Czy czekają nas covidowe getta? Czy pozamykają niepokornych? [WIDEO]

przez | 8 stycznia 2022

Jeżeli ludzkość nie wróci do rozumu to my nigdy z tego nie wyjdziemy – mówi w wywiadzie Katarzyna Treter-Sierpińska. To co się dzieje w tej chwili ja to przewidywałam już dawno. Wiedziałam, że wejdziemy w segregacje sanitarną. W momencie kiedy okazało się, że szczepionka nie blokuje transmisji, że zarówno zaszczepieni jak i nie zaszczepieni mają ten sam ładunek wirusa, czyli transmitują go tak samo, to w tym momencie powinna się skończyć cała rozmowa o segregacji sanitarnej.

Niekończąca się pandemia

Wszystkie paszporty covidowe powinny pójść do kosza, bo to nie ma sensu, ale im bardziej coś nie ma sensu, coś nie działa, tym bardziej władza usiłuje nas przekonać, że działa. Jeśli nie działa tak skutecznie to dlatego, że są „wrogowie ludu”, którzy sabotują wysiłki władzy i wysiłki tej lepszej części społeczeństwa, która przestrzega obostrzeń i która przyjmuje szczepionki.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 120

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel

Kowid to kowid tamto czy wy nierozumiecie ze tu niechodzi o wirusa reset i nowy porzadek swiata.dolar i inne waluty potracily ok99 procent.upadek waluty papierowej.wejdzie waluta elektroniczna.plynne przejscie tamten swiat upada bo stworzony na pustej walucie a wy gadacie i gadacie o wirusie-owce.najwazniejsza gra toczy sie za kulisami pamietajcie-swiat nie jest taki jaki wyglada

lucjan.krzysiak

Tak jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—cala banda czworga –WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas zaczac—akcje –„widly w plecy”—-najlepiej zaniczyszczone obornikiem—-czyli tezcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edward

Tak patrze na to wstretne rylo kaczora. Jak bym go huknal w morde to by mu leb z karku odpadl. To jest genetyczny przyklad kpiny z homo sapiens.

Stefan

Paszporty kowidowe do kosza a kaczora o ile nie zmadrzeje do krematorium !! Smiecie trzeba usuwac – dbaj o otoczenie.