Katarzyna Ratkowska

Katarzyna Ratkowska: Idealne podsumowanie antymedycznych absurdów polityki COVIDowej w ochronie zdrowia! [WIDEO]

przez | 29 listopada 2021

– My lekarze, dotąd byliśmy szkoleni w taki sposób, że zawsze pierwszeństwo ma pacjent, który najbardziej potrzebuje lekarza, którego życie albo zdrowie jest najbardziej zagrożone, więc nie wyobrażam sobie teraz, żeby mogło być stosowane jakiekolwiek inne kryterium, typu na przykład, że pierwszeństwo do lekarza będą miały osoby, które przyjęły określony preparat – zwraca uwagę na istotny problem dr Katarzyna Ratkowska.

Covid, stan pacjenta i przyjęcie do szpitala

– Tym bardziej, jeżeli chodzi o szpitale, gdzie trafiają ludzie, którzy, zwłaszcza w Polsce tak jest, gdzie miejsc w szpitalach jeszcze przed pandemią brakowało, a teraz brakuje tym bardziej. Więc jeżeli ktoś już dostaje od lekarza skierowania do szpitala, to znaczy, że ma jakiś poważny stan i często jest to sytuacja ratująca życie! – dodaje lekarka.

Preparaty na Covid i wolność wyboru

– Wobec tego nie wyobrażam sobie, żeby ktoś taki mógł być nieprzyjęty do szpitala tylko dlatego, że nie przyjął wcześniej preparatu, który cały czas jest dobrowolny i nie może być inaczej, ponieważ są to preparaty eksperymentalne, które cały czas są w określonej fazie badań. Każdy z nas ma prawo do podjęcia dobrowolnej decyzji – zaznacza Katarzyna Ratkowska.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 349

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mike

[„Każdy z nas ma prawo do podjęcia dobrowolnej decyzji – zaznacza Katarzyna Ratkowska.”]

Ale już po pomyślnym zakończeniu testów to jak bydło?

Ktoś

Prof. Cahill posiada dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie genetyki molekularnej Trinity College Dublin oraz doktorat z immunologii i biotechnologii z Dublin City University. Otrzymała międzynarodowe uznanie za swoje badania biomedyczne. Jest jednym z założycieli World Doctors Alliance .
Powiedziała w wywiadzie :
Odnośnie liczby zdarzeń niepożądanych zarejestrowanych w brytyjskim systemie Yellow Card i amerykańskim VAERS prof. Cahill wyjaśnił, że „te [zastrzyki z Covida] są nadal w fazie badań klinicznych i normalnie, jeśli 50 osób zmarło w badaniu klinicznym na świecie, badanie kliniczne powinno zostać przerwane [na calym swiecie]. Mamy ponad 50 000 zgonów zgłoszonych w bazach danych między UE, Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią”
Profesor Cahill niedawno rozmawiała z kanadyjską pielęgniarką, która powiedziała, że ​​w szpitalu, w którym pracuje, 13 dzieci zmarło wkrótce po urodzeniu(również w Szkocji wszczęto dochodzenie w sprawie nadmiernych zgonów noworodków) w ciągu jednego tygodnia, zwykle w ciągu miesiąca. „To pobudka dla ludzi w naszym społeczeństwie, wymagająca, zgodnie z Zasadą Ostrożności, zaprzestania wstrzykiwania kobietom w ciąży i zaprzestania tych badań klinicznych”.
https://dailyexpose.uk/2021/11/24/professor-delores-cahill-we-have-to-stop-these-injection-trials-now/

Katon

Oni dobrze wiedzą, że nie będzie żadnych badań tych preparatów. One nie zostały wdrożone jako lekarstwo na jakiegokolwiek wirusa. One zostały opracowane jako nanotechnologiczna broń, dzięki której dojdzie do nieodwracalnej ingerencji w ludzki genom. Co z kolei przełoży się na stworzenie istot całkowicie podległym algorytmom sztucznej inteligencji.