Szczepionki na Covid kłamstwo

Lekarz w ukrytej kamerze mówi WPROST: Ta przeklęta szcz*pionka to ŚCIEMA! [WIDEO]

przez | 12 października 2021

– Rząd nie chce przyznać, że ta przeklęta szczepionka to ściema. Dr Gonzalez to jedna z naszych lekarzy na izbie przyjęć w Phoenix Indiana Medical Center. Jest ona pracownikiem federalnym. To wszystko jest jedną wielką ściemą. Teraz pacjentka ma zapalenie mięśnia sercowego, pewnie w związku ze szczepieniami. Jednak nie możemy winić szczepionki. Mimo, że jest obowiązek zgłoszenia tego, to nie zgłaszają. Zamiatają pod dywan.

– Chodzi o pacjenta w wieku 30 kilka lat, który miał zastoinową niewydolność serca. Problem jest taki, że oni nie robią badań. Ludzie, którzy to mieli i ludzie, którzy zostali zaszczepieni; nie robią żadnych testów na przeciwciała! Jest to bardzo podejrzane. Po prostu te badania nie zostały opublikowane. Nawet prawdopodobnie nie zostały zrobione, gdyż rząd nie chce przyznać, że te przeklęte szczepionki to jedna wielka ściema.

– Szczepionka nie spełnia swojego celu.

Coraz więcej osób poddaje w wątpliwość przymus szczepień. Głos na ten temat zabiera coraz więcej lekarzy, naukowców, a także pracowników, którzy pracują w firmach farmaceutycznych, które produkują szczepionki na koronawirusa. Docierają do nas różne informacje na temat szczepionek oraz czy rzeczywiście są one skuteczne oraz jakie powikłania mogą wystąpić po nich.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 599

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bodek

zwijanie cywilizacji pierdolony bill to powiedzal oficjalnie taki maly zlodziej

Krzysztof Akierman

Oczywiscie, ze dobrze iz wreszcie coraz glosniej mowi sie o paranoi szczepien, jednakowoz akurat dla mnie od samego poczatku bylo to jasne jak slonce… mowic, mowic, mowic, niech wreszcie ludzie zrozumia, ze byl to plan chorych umyslowo istot – bo nie ludzi przeciez…

Krzysiek

Ludzie zrozumią … Polska język trudna i Ty mówisz o teoriach spiskowych? Wróć do szkoły matole.

Ana

Sam jesteś matoł skupiasz się na tym co jest mało ważne.

Karolka

Popieram Ana👍🏻, ale matoły tak mają, niestety.

Ja

Tak. Język polska trudna jezyk. To mie są teorie spiskowe tylko rzeczywistosć. A czepiactwo jezykowe, inwektywy i wysmiewanie to wasza specjalnosć.

Amr

Może jesteś dobry z gramatyki, ale myśleć logicznie i wyciągać wniosków nie potrafisz. Tobie żadna szkoła nie pomoże a jeżeli chodzi o teorie spiskowe, to stały się one praktyką spiskową, ale, to już nie na Twój ptasi móżdżek.

Suwerenny

Ale masz problemy pewnie zaszczepiony

Undzinka

Kultura języka zobowiązuje do poprawiania błędów w sposób uprzejmy, gdyż jest to przekazanie wiedzy a nie forma wyrzucania z siebie frustracji.

Bolo

Idę o zakład, że bandziory doskonale wiedzą, że szczyt powikłań po tym preparacie zacznie się za 2-3 lata. I wtedy idealnie sprzęgnie się to ze scenariuszem apokalipsy, realnego resetu i próbach siłowego przejęcia kontroli i władzy nad tymi, którzy jeszcze przetrwali.

JakubW

Bezpieczeństwo szczepionek antycovidowych w porównaniu ze szczepionkami na grypę wdg gromadzonych danych
Źródło: https://openvaers.com/covid-data/mortality

Na wykresie widać jak bardzo zgony po szczepieniu w przeciągu pierwszych dni, nie powinny być traktowane jako koincydencja. Nie upłynęło dostatecznie dużo czasu aby stwierdzić jak np. one współdziałają z innymi lekami i nie jest dziwne, że jest ona większym zagrożeniem
* Poglądowo: np. podanie szklanki wody, dawałoby równe słupki i wtedy moża byłoby z całą pewnością mówić o koincydencji w przypadku zgonów. Wyraźna tendencja wskazuje na co innego.