Marcin Rola o przymusie szczepień

Marcin Rola: Słynny polityk MIAŻDŻY publicznie w ONZ przymus szczepień. Nie dla paszportów covidowych i tak dla wolności! [WIDEO]

przez | 25 września 2021

Marcin Rola mówi wprost o ponad 150 tysiącach nadmiarowych zgonów. Używa ostrych słów wobec władzy, która do tego doprowadziła. Nazywa ich po prostu bandytami. Nienawiść do władzy dopiero się zacznie, kiedy większość osób przejrzy na oczy i zobaczy, jak ta władza postępuje z ludźmi w czasach plandemii koronawirusa. Takie są niestety fakty i nie ma  tych ludzi przebaczenia. Skończyła się głupota i bezprawie. Skończył się strach. Skończyło się. Będziemy głośno wykrzykiwać i mówić, jak traktuje nas obecna władza.

Marcin Rola wypowiada się także o europejskim zielonym ładzie. W Niemczech 90 procent energii jest z węgla. Unia Europejska oszukuje nas Polaków i nie tylko. Ktoś tam w Niemczech się przejmuje, że oni węgiel mają? Nie. Robią nas w konia i tylko nam zakazują wydobywania węgla. Chcą zamknąć nasze kopalnie. Taka jest prawda. Ta energia w oparciu o „wiatraczki” to mit. Żadna gospodarka z tego nie ujedzie. Oni tego nam nie mówią. Efekt cieplarniany? To także mają gdzieś.

Poruszany jest także temat zakupu maseczek od Chin, kiedy to samolot wypchany maseczkami wylądował na lotnisku w Polsce. To także była jedna wielka ściema. Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro mówi wprost, że szanuje relacje pacjent-lekarz nawet, jeśli chodzi o użycie leków nierekomendowanych, to powinniśmy respektować wolność człowieka i nie możemy zmuszać nikogo do przymusowych szczepień. Według Bolsonaro nie ma zgody także na wprowadzenie paszportów covidowych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 41

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments