mecenas Paweł Nogal

Mecenas Paweł Nogal o fałszywej i podsycającej panikę narracji rządowej [WIDEO]

przez | 1 grudnia 2021

– Niewątpliwie już wszyscy zauważyliśmy, że czeka nas spore zadanie, żeby przeciwstawić się tyranii. Chodzi o tyranię kłamstwa, ale przede wszystkim o tyranię strachu. Stajemy tutaj przed państwem właśnie po to, żebyśmy mogli rozmontować powoli ten system od strony logicznej, racjonalnej. Będziemy dzisiaj mówić o rzeczach, które wydają się dość proste, ale wierzcie mi, że w swojej masie cały czas nie mamy świadomości co do prostych instrumentów, jakimi należy się posługiwać – mówi mecenas Paweł Nogal.

Kto nam nie sprzyja?

– Mimo tego, że mamy problemy z tymi prostymi rzezami, musimy iść troszkę dalej i pokazać państwu oraz tym wszystkim osobom, które nas słuchają, lecz niekoniecznie nam sprzyjają, w jakim kierunku będziemy zmierzać, w jakim kierunku im tą rękawicę będziemy rzucać – dodaje mecenas.

O panującym bezprawiu

– Niech podejmą to wyzwanie, bo na razie jako ludzie przestraszeni, pochowali się w kątach tych swoich korporacji telewizji publicznych i wydaje im się, że jak nas nie zaproszą, to nas nie ma. Mylą się! I to bardzo. Pofilozofuję troszkę po prawniczemu przez te kilkanaście minut, bo tak jak powiedziałem, pomimo, że będzie mowa też o kwestiach dość przyjemnych, prawnych, musimy spojrzeć na to, opisywać tę skalę bezprawia – zaznacza prawnik.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 193

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

Sprawa z gruntu jest prosta, albowiem dysputa w jakiejkolwiek kwesti winna odbywac sie na argumenty !!! czyli sila argumenty a nie argument sily jaaki stosuja pro-rzadowcy !!! Caly szereg fachowcow w kwestii zbytecznych szczepien posiadaja naukowe badania a strona rzadowa??? no wlasnie – stosusje argument sily, tedy juz godzi sie zapytac – o co tym blaznom chodzi?

Anty global⁰

Globalni bandyci niszcza wszystko pod pretekstem covida.Fimy produkujace ten wynalazek szkodzacy ludzkosci wyciagaja kase od wszystkich podatnikow ,w czym pomagaja przekupne rzady

ludzie wlaczcie myslenie

experientia wroclaw, swietna strona

ludzie wlaczcie myslenie

firmy, pieniadze, kapitalizm, zysk

Małgorzatą Kras

Mecenas Paweł NOGAL , DZIĘKUJEMY PANU ZA ODWAGĘ MÓWIENIA PRAWDY JAKA JEST ZA GODNOSC I HONOR PRAWEGO SYNA NARODU POLSKIEGO WIELKI SZACUNEK DLA PANA O PRAWYCH COREK I SYNÓW POLSKIEJ ZIEMI.