prawnicy o szczepieniach

Merytoryczna bomba: prawniczka wyjaśnia, w jak głębokim fałszu i bezprawiu funkcjonujemy, jeśli chodzi o wymuszanie masowego wyszczepiania, zwłaszcza dzieci!! [WIDEO]

przez | 21 października 2021

– Prawo farmaceutyczne mówi wprost: badanie kliniczne jest eksperymentem medycznym! Pojawiają się, w mediach głównego nurtu i nie tylko, próby argumentowania, że to, co się dzieje w stosunku do dzieci, jest tak zwanym badaniem interwencyjnym. I to się również stosuje do osób dorosłych. To jest absolutnie nieprawda! Badanie interwencyjne jest prowadzone na osobach chorych, z podaniem leku i produktów leczniczych, które są ogólnodostępne i stosowane, jest jeszcze kilka przesłanek, które muszą być spełnione w sposób kumulatywny, żeby mówić o badaniu interwencyjnym – mówi mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź.

– Nie mamy do czynienia z badaniem interwencyjnym; mamy do czynienia z ewidentnym badaniem klinicznym, czyli eksperymentem medycznym. To, co się dzieje, jest niedopuszczalne, ze względu na treść zarówno prawa międzynarodowego i prawa polskiego. Pierwszą, podstawową rzeczą jest dobrowolna i świadoma zgoda na wykonanie tego typu eksperymentu. Jeżeli chodzi o kwestię zgody w stosunku do osób małoletnich, to tą kwestię rozwinie pani mecenas Gidian, więc ja ten element pominę – dodaje prawniczka.

– Natomiast należałoby zadać sobie jedno, pierwsze, podstawowe pytanie: żeby prowadzić badanie kliniczne, ta zgoda ma być świadoma. Jeżeli ma być świadoma, to osoby, które ją wyrażają muszą wiedzieć, z czym mają do czynienia! Jeżeli mamy ankietę do szczepienia dzieci, która w żaden sposób nie mówi, z czym mamy do czynienia, jakie niesie ryzyko ze sobą prowadzenie tego typu badania, jakie ewentualnie konsekwencje mogą dotknąć uczestnika badania, to nie możemy mówić o świadomej zgodzie – kontynuuje wypowiedź pani mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 183

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

A Ja mam pytanie za jedyne dwa punkty – jak nazwac rzad, ktory swiadomie lamie prawo??? skurwysynstwo moze?? a co na to prokurator generaslny, minister sprawiedliwosci, trybunal stanu, trybunal konstytucyjny?? Curwa, wszyscy spia, czy moze wspoluczestnicza w tym LUBOBOJSCTWIE???

Rafał

Gdybym miał dzieci to nigdy bym nie pozwolił na jakiekolwiek wstrzykiwania nie wiadomo czego!

Bolo

Ta Pani przywraca moją wiarę w prawników. Przynajmniej niektórych…

alien

Myślący powinni się jednoczyć a nie tylko pisać…..Ładne słowa nic nie kosztują….Tu trzeba działań…..Zgranej drużyny przeciwko przekupionym przez koncerny baranom…..

Zbigniew

Jezeli sa przekupieni, to nie sa baranami. Oni sa poprostu lajdakami, bo czynia to swiadomie i biora za to pieniadze

Baliński

dziękuję z całego serca.

Małgorzatą Kras

WIELKI SZACUNEK DLA PRAWYCH LEKARZY KTÓRZY MAJA ODWAGĘ MÓWIĆ JAK JEST ZA GODNOŚĆ I HONOR POLKI , POLAKA A CI LEKRZE MENGELE SIMON HORBAN GUT WRÓBLEWSKI SUTKOWSKI LEKARZE SMIERCI POMOCNICY ZBRODNIARZY PROZYDOWSKIEGO RZĄDU POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA NORYMBERGA DA PAN BÓG NADEJDZIE TEN CZAS ROZLICZEŃ WAS ZBRODNIARZE NORYMBERGA CZEKA SZATAN W PIEKLE CZEKA A CI NASI UMARLI Z KTÓRYCH WIELU MOGŁO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM DO SAMYCH BRAM PIEKIEŁ PROWADZIĆ WAS BĘDĄ RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA . ŻADNA WŁADZA NIE JEST DANA RAZ NA ZAWSZE WASZ ZMIERZCH POWOLI NADCHODZI PYCHA AROGANCJA I BUTA ZAWSZE KROCZYLA PRZED UPADKIEM NIEJEDEN RZAD TAK PYSZNY BUTNY UPADŁ ZAPISZCIE SIĘ NA KARTACH HISTORI NARODU POLSKIEGO JAKO SPRZEDAJNI ZLODZIEJE I ZBRODNIARZE NARÓDU POLSKIEGO . BIG , PRAWY NARÓD POLSKI ROZLICZY WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA .BIG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI . KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM NARODOWI POLSKIEMU DOPOMÓŻ PANIE BÓG .

Flatearth

wezcie się za te ku*wy bo nie strzymam

I, ver Mectin

Weźmy a nie weźcie. Tu każdy musi się ruszyć.