Michał Urbaniak

Michał Urbaniak DRZE FLAGĘ Unii Europejskiej w Sejmie! NIE DLA ZIELONEGO ŁADU! [WIDEO]

przez | 2 grudnia 2021

– Jako Konfederacja, mając na uwadze dobro polskiej wsi, popieramy sposób usprawnienia postępowań dla gruntów, które właśnie podlegają wymianie. Uwarunkowania historyczne pokazały, że te grunty są często rozsiane na różnych końcach wsi, czy powiatu. Tego chcą rolnicy, ale czego jeszcze chcą de facto rolnicy? Za dwa tygodnie pokażą to Brukseli, gdy 13. grudnia wraz z rolnikami z całej Europy powiedzą zdecydowane „Nie!” dla Europejskiego Zielonego Ładu – mówi w Sejmie Michał Urbaniak z Konfederacji.

Rolnictwo i pseudoekologiczni fanatycy

– W rzeczywistości ten ład doprowadzi do zapaści polskiego i ogólnoeuropejskiego rolnictwa. Ci pseudoekologiczni zieloni fanatycy z Unii Europejskiej, w imię neutralności klimatycznej, doprowadzą do sytuacji, w której europejscy rolnicy przestaną się liczyć zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach światowych w handlu międzynarodowym – dodaje polityk Konfederacji.

Kto zaleje rynki w Polsce i w Europie?

– Unia Europejska może doprowadzić do sytuacji, w której ceny żywności gwałtownie wzrosną, a nasze rynki zostaną zalane przez produkty z innych kontynentów. Teraz mamy taką sytuację, że środowiska rolnicze biją na alarm, a parlament Polski powinien się w to wsłuchać, co ci rolnicy mają do powiedzenia – kontynuuje Michał Urbaniak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 7

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments