doktor Ratkowska

NIE EKSPERYMENTUJCIE na naszych DZIECIACH! Dr Ratkowska OSTRO apeluje do Morawieckiego [WIDEO]

przez | 8 sierpnia 2021

Wszystkim znany jest problem, z jakim zmaga się Polska oraz cały świat. Mamy na myśli pandemię koronawirusa. Wszystko zaczęło się w grudniu 2020 roku w Chinach w mieście Wuhan. Wobec tego logicznym się wydaje, że konieczne było stworzenie skutecznych szczepionek. Jednak ostatnio coraz więcej ekspertów zabiera głos w sprawie tego, jak powstają i czym charakteryzują się owe szczepionki. Komentarza, w telewizji internetowej wRealu24, udzieliła doktor Ratkowska, która wprost mówi o wielu występujących powikłaniach wśród osób, które przyjęły szczepionki.

Marcin Rola komentuje to, co ostatnimi czasy się dzieje w naszym kraju odnośnie szczepień. Mowa o wtargnięciu – jak mówi Cessak – Grzegorza Brauna, kiedy ten zdecydował się na interwencję poselską. Dla Cessaka jesteśmy antyeliksirowcami. Cessak na skargę pojechał do stacji TVN24.

Do tej kwestii odnosi się także doktor Ratkowska, która również brała udział w tej interwencji z Grzegorzem Braunem. Konfederacja jest za dobrowolnością szczepień się Polaków. Ważny jest także wgląd do dokumentów w celu zobaczenia, jak wyglądają eksperymenty w Polsce na najmniejszych dzieciach (od 6. miesiąca życia do 11. roku życia). Odnosi się to do szczepionek firmy Pfizer. Wgląd do dokumentacji leków jest ważny i lekarze w Polsce są oburzeni, iż w Polsce dochodzi o eksperymentów w postaci badania klinicznego pierwszej i drugiej fazy u niemowląt. Oficjalnie nazywa się to badaniem klinicznym. Prawdą jest, że dzieci na Covid nie chorują. Organizmy dziecięce radzą sobie z chorobą świetnie. Powikłania są bardzo rzadkie.

0 Udostępnień

5 myśli nt. „NIE EKSPERYMENTUJCIE na naszych DZIECIACH! Dr Ratkowska OSTRO apeluje do Morawieckiego [WIDEO]

 1. Rysiek Z.

  Szanowni, „zaczęło się w grudniu 2020 roku w Chinach w mieście Wuhan.”.
  Chyba chodzi o 2019. Warto poprawić jeśli mam rację

  Odpowiedz
 2. Małgorzata Kras

  ZYDOWSKIE ZAKLAMANE PODLE ZDRADZiECKIE NIKCZEMNE ZYDOWSTWO POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA TRYBUNAŁ STANU NORYMBERGA CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE BYDLAKI ZA LUDOBUJSTWO NA NARODZIE POLSKIM ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM NORYMBERGA CZEKA BUDŹ SIĘ POLSKO BUDZIC SIE DZIECI POLSKIE PILNUJMY POLSKI PILNUJMY NASZEJ WOLNOŚCI WOLNEJ OD ZYDOWSTWA POLIN BANDY CZWORGA NASZEJ OJCZYZNY WOLNEJ POLSKI DLA NAS NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKÓW DALSZYCH POKOLEŃ POLAKOW PRZED TYM PROZYDOWSKIM CHCIWYM ZAKLAMANYM RZADEM ZYDOWSKIM KTÓRY NISZCZY WSZYSTKO TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMÓŻ PANIE BÓG . PIEKLO , SZATAN CZEKA PINOKIO TCHÓRZ NOS CORAZ DŁUŻSZY OD TYCH KŁAMSTW MASZ SZMACIARZU SZUMOWSKI KACZYNSKI DWORCZYK GOWIN GLIŃSKI SASIN KŁOSIŃSKI NIEDZIELSKI I WASI DORADCY LEKARZE MENGELE SMIERCI SIMON HORBAN SUTKOWSKI GUT WRÓBLEWSKI SZATAN W PIEKLE CZEKA A CI NASI UMARLI GDY PRZYJDZIE WASZ CZAS TOWARZYSZYC WAM BEDA DO BRAM PIEKIEL ZBRODNIARZE. BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI .

  Odpowiedz
  1. WIKTORIA

   Nadal nie rozumiem ,czemu jak coś złego się dzieje, to niektórzy obarczają winą Żydów ( czasem m.innymi) radzę poczytać jak nasza ojczyzna traktowałą Ż
   ydów przed drugą wojną światową

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *