Polacy

O tym, jak NIEDZIELSKI wypowiada WOJNĘ i chce wprowadzić IV FALĘ. Czy Polacy postawią się i czy jesteśmy jeszcze WOLNYM NARODEM? [WIDEO]

przez | 4 sierpnia 2021

Piotr Szlachtowicz rozmawia z Grzegorzem Hercuniem na temat pandemii koronawirusa. Wolni Polacy mobilizują się i nie kupują tego, o czym mówią media reżimowe. Ci Polacy są w stanie zbuntować się partii rządzącej. Czy rząd przestraszy się nas? Na pewno nie możemy poddać się, gdyż to będzie oznaczać, że jesteśmy ulegli. Musimy zatem protestować, mówić głośno, że nie zgadzamy się w pomysłami i decyzjami polityków, którzy nami rządzą.

Obecnie znajdujemy się w sytuacji, kiedy społeczeństwo się potrafi zorganizować i powiedzieć stanowcze „NIE!” Zjednoczonej Prawicy. W Warszawie odbywają się co jakiś czas marsze, których celem jest sprzeciw wobec władzy. Oczywiście nie brakuje interwencji policji, mimo tego, że marsz jest pokojowy. Musimy także uważać i kontrolować na to, czy służby nie będą robić prowokacji.

Część osób nie chce się zaszczepić. Czy mamy do czynienia z wielkim i planowanym eksperymentem medycznym? Czy rząd traci kontrolę?

0 Udostępnień

2 myśli nt. „O tym, jak NIEDZIELSKI wypowiada WOJNĘ i chce wprowadzić IV FALĘ. Czy Polacy postawią się i czy jesteśmy jeszcze WOLNYM NARODEM? [WIDEO]

  1. Pingback: O tym, jak NIEDZIELSKI wypowiada WOJNĘ i chce wprowadzić ... - Konfederacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *