Joe Biden propaganda

Orwell 2021, czyli zbiór COVIDowej propagandy z mediów zachodnich [WIDEO]

przez | 15 października 2021

Obudźmy się. Covidowariactwo trwa nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. To jest jeden wielki zaplanowany scenariusz. Wobec tego musimy być odporni na medialną propagandę. Politycy i media głównego nurtu nie mówią nam prawdy. Oni próbują nami manipulować. A my, zgodzimy się na to? Czy otworzymy oczy i zaczniemy myśleć samodzielnie?

– Witajcie, nazywam się dr XXX/YYY, jestem ginekologiem z 26-letnim stażem. Gdy pacjentki pytają mnie czy powinny one zaszczepić się na Covid-19, to wtedy odpowiadam „Tak”. Jeśli próbujesz zajść w ciążę lub planujesz to zrobić w przyszłości, możesz śmiało zaszczepić się na Covid. Nie ma żadnych dowodów na to, by jakakolwiek szczepionka powodowała problemy z płodnością – mówi lekarka.

– Rozpoznanie u siebie zakrzepicy i objawy tego konkretnego rodzaju zakrzepicy są bardzo charakterystyczne. Jej nazwa to „małopłytkowość wywołana szczepieniem”. Polega na niszczeniu płytek krwi, co zwiększa podatność na krwotoki. Wtedy formują się zakrzepy blokujące przepływ krwi. Powoduje to blokadę głównej żyły odprowadzającej krew z mózgu, więc… – wypowiada się lekarka i w tym momencie prowadzący program przerywa wypowiedź.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

Jest mi tak po prostu – Wstyd !!! Curwa – Wstyd, przeciez ci idioci to tak samo jak Ja Ludzie, czyli istoty rozumne !!! tyle tylko, ze jak sie okazuje, to nie wiele maja wspolnego z czlowieczenstwem niestety… tedy godzi sie zapytac – kim oni sa, kim sa ci wszyscy propagatorzy szczepien, ci wszyscy siejacy zamet kowidowy??? kim sa????

Jarekb

Ży*ami mają nakazane przez ich „Boga yachwe czyli Marduka” za*ić wszystkich gojów ito realizują

Pol

Zaczyna się światowe niewolnictwo w imię bezpieczeństwa publicznego niepokorni będą powoli likwidowani czysty faszyzm na skalę światową.

Mirosław

Ta natrętna propaganda szczepień i hejtu dla ich przeciwników jest aż tak oczywista co do celów, jakim służy, że nie potrafię pojąć, dlaczego wielu ludzi daje się na to nabrać. Widać jest tak, że już dawno przestali oni myśleć samodzielnie. Nie wiem wobec tego, czy mam im współczuć albo ich żałować, gdy poniosą nieodwracalne konsekwencje zdrowotne po przyjęciu preparatu.

Krzysztof Akierman

Juz w 1917 roku Rudolf Steiner powiedzial – za 100 lat wynajda taka substancje, ktora po wstrzyknieciu odetnie Nas od Naszego ducha. Zatem? zatem kazdy normalny czlowiek po uslyszeniu takowej tezy, musi chocby na chwile zatrzymac sie i zastanowic, postawic sobie pytanie – jak to? dlaczego tyle lat temu ktos wysnul taka teze, czym nim kierowolo, jakie mial przeslanki… Jesli wiec dzisiaj ktos nie potrafi sobie odpowiedziec na tak postawione pytanie…. to Ja juz nie mam komentarza…

odpowiedz

to jak nie masz komentarza to nie komentuj …

JakubW

Ten Biden to wygląda jak deep fake, on naprawde tak pieprzyl?

Grzesio

„we are a single souce of truth” 😀

MarKot11

Tak, to jest zdecydowanie najmocniejsze.

Yoko

Są lekarze i rakarze subtelną różnica, ale różnica!

MJ

Lekarze i kalekarze (robią z ciebie kalekę).