Piotr Rossudowski

Piotr Rossudowski: Pamiętacie, jak po szczepionce COVID miał się skończyć, a świat – wrócić do normalności? …albo jak szczepionka miała mieć 100% skuteczności i miała wystarczyć jedna dawka? [WIDEO]

przez | 4 grudnia 2021

– A propos tej narracji, którą w tej chwili słyszymy, że niezaszczepieni, że aż 99% osób, które są na oddziałach intensywnej terapii to oznacza, że zmarło 99% osób, które były niezaszczepione. W związku z tym, jeżeli bierzemy ten procent osób zaszczepionych – ile to by było? – mówi dr Piotr Rossudowski.

Prezydent Siemianowic Śląskich i twarde dane

– Trzeba to wszystko oceniać również we własnym rozumieniu i porównywać dane. To są dane ze szpitala w Siemianowicach Śląskich. Pan prezydent Rafał Piech podał na swojej stronie taką informację. Ta informacja jest nieco inna niż narracja mediów ogólnie. Otóż cały świat pracuje nad tym, jak powstrzymać tę pandemię. Okazuje się, że w Wielkiej Brytanii ktoś wpadł na pomysł, że możemy wietrzyć pomieszczenia. Jak będziemy wietrzyć pomieszczenia, to z całą pewnością opanujemy tę pandemię – dodaje dr Rossudowski.

Jak opanować pandemię koronawirusa

– Naukowcy na całym świecie pracują bardzo mocno, wręcz w pocie czoła, jak mamy tę pandemię opanować. Jak się to wszystko rozprzestrzenia. Ponieważ jak cytowałem pewne rzeczy, to oskarżano mnie, to postawiono mi bardzo poważne oskarżenia – wyjaśnia lekarz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 111

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sławek

Nad czym kurwa naukowcy pracują w pocie czoła? Choroby nie żadnej nowej, ale naukowcy kurwa pracują?