Covid kłamstwa

Prof. Piotrowski: Czy namawianie do EKSPERYMENTU jest NIELEGALNE? Kto ochroni nasze dzieci? [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Profesor Piotrowski ujawnia w telewizji wRealu24 niewygodne fakty na temat koronawirusa. Niestety spora część społeczeństwa uważa takie argumenty oraz informacje za teorie spiskowe. Musimy także zwrócić uwagę na ogromne zagrożenie dla dzieci. Mamy na myśli szczepienia najmłodszych. Przede wszystkim musimy wiedzieć wszystko na temat szczepionek, jakie proponują nam firmy farmaceutyczne.

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z wielkim eksperymentem medycznym. Niestety główne media zakłamują rzeczywistość i z ogólnodostępnych mediów nie poznamy prawdy na temat koronawirusa oraz szczepień. Prawo w Polsce mówi jasno, że żadna osoba nie może zostać przymuszona do uczestniczenia w eksperymencie medycznym. Niestety nie tylko obecna władza, ale również partie opozycyjne o tym zapominają.

Czy zatem mamy do czynienia z nakłanianiem Polaków do szczepień? Na to są odpowiednie przepisy prawne. Wielu Polaków nie zgadza się z przymusem szczepień. Mogą wtedy wystąpić powikłania poszczepienne. Nie dajmy się omamić telewizjom. Skutki mogą być odczuwalne po wielu latach. Szczególnie kiedy chodzi o zdrowie dzieci.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 25

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments