Russell Brand o lekach na Covid

Russell Brand: Tak wygląda KORPOSOCJALIZM w praktyce: Za pieniądze podatników rząd „wynajduje” lek i sponsoruje prace nad nim, a następnie… korporacja dostaje te pieniądze i sprzedaje lek ludziom! [WIDEO]

przez | 8 listopada 2021

– David Sirota napisał w Daily Poster, że Merck zamierza sprzedać Amerykanom z 40-krotnym przebiciem lek na Covid, nad którym prace były dotowane przez amerykański rząd. Zastanówmy się nad tym! Czy to was niepokoi? Zostawmy na chwilę, czym, jest ten lek, do czego służy, czy jest skuteczny, czy jest najlepszy, czy jest najgorszy na zadaną chorobę – zadaje pytania Russell Brand.

– Pytanie: czy niepokoi was, że za pieniądze z kieszeni podatników rząd robi jakieś eksperymenty, wynajduje lek, a następnie prywatna firma robi na tym pieniądze. Nie trzeba być komunistą, żeby to zakwestionować! Nie trzeba być nawet socjalistą, wystarczy trochę troski o sprawiedliwość! – mówi dalej Russell Brand.

– W epoce zagrożenia zdrowotnego, jeżeli przyjmiemy taką perspektywę, na pewno potrzeba pewnej wspólnotowości i wsparcia. Na pewno zasady ekonomii, które prowadzą do nierówności, muszą być na chwilę odłożone. O nie, wcale nie! Ta pandemia była jednocześnie etapem największych transferów majątkowych w historii! Najbiedniejsi ludzie stali się jeszcze biedniejsi, a miliarderzy, przeciętnie, stali się o 50 procent bogatsi! – dodaje Russell Brand.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artamator

No cóż, to jest czas gdy upadłe anioły i demony wyrzucone z nieba przez wielkiego Boga miłości planują powrócić, ponieważ ziemię ogarnęło nie tylko szaleństwo, głupota ale i poganstwo. Tak jak IIWS, komunizm, rewolucja francuska, bolszewicka, gender, aborcje, eutanazję, bandycki system finansowy i wszelkie inne zbrodnie zostały zaplanowane przez pewne satanistyczne elity tak i tą plandemie można im przypisać..