Sławomir Mentzen o kredytach

Sławomir Mentzen: Masz kredyt? Planujesz kredyt? WITAJ W PIEKLE! Nadchodzą TRUDNE LATA! [WIDEO]

przez | 9 maja 2022

Sławomir Mentzen o kredytach

– Ciekawie ogląda się nasze nagrania sprzed lat. To jest odcinek „Uważaj na czarne łabędzie!”, kiedy właśnie mówiłem, że to nie jest tak, że stopy procentowe wiecznie będą rekordowo niskie. Skoro są na rekordowo niskim poziomie, to znaczy, że to nie jest typowy poziom stóp procentowych. W przypadku kryzysu mogą drastycznie urosnąć. Minęły trzy lata i to się po prostu dzieje. To pokazuje, że rzeczywiście musimy uważać. Mam nadzieję, że jak największej liczbie osób daliśmy wtedy trochę do myślenia – mówi dr nauk ekonomicznych oraz polityk Konfederacji Sławomir Mentzen.

Sławomir Mentzen mówi o inflacji w Polsce

– Teraz już jest za późno, żeby reagować, bo stopy urosły. Jak ktoś ma te kredyty wzięte, to musi je jakoś teraz spłacać. Temat, o jakim mamy rozmawiać, jest bardzo skomplikowany. Ja nie chciałbym wdawać się w szczegóły, gdyż polityka monetarna jest jednym z najtrudniejszych działów ekonomii. To jest naprawdę trudne i mało kto się na tym zna. W największym uproszczeniu, inflacja pojawia się wtedy, kiedy mamy dużo więcej pieniędzy, a nie mamy więcej dóbr. Wtedy te dobra musimy kupić za większą liczbę pieniędzy – wyjaśnia dr Sławomir Mentzen.

Źródło: NamZalezy.pl (YouTube)

Sławomir Mentzen OSTRO o Morawieckim, Putinie, wojnie na Ukrainie, PiS, biedzie Polaków i cenzurze wRealu24!

https://wolnosc.tv/slawomir-mentzen-ostro-o-morawieckim-putinie-wojnie-na-ukrainie-pis-biedzie-polakow-i-cenzurze-wrealu24-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 13

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments