dr Sławomir Mentzen o gospodarce i rządach w Polsce

Sławomir Mentzen o KRYPTOWALUTACH. Podatki, inflacja, stopy procentowe. Czy zostanie prezydentem? [WIDEO]

przez | 8 listopada 2021

Sebastian Jurek zaprasza doktora Sławomira Mentzena, żeby porozmawiać z nim nie tylko o wysokiej inflacji w Polsce, o tym dokąd zmierza polska gospodarka, ale także na temat inwestycji i kryptowalut. Sławomir Mentzen słynie ze swoich wolnorynkowych poglądów, które wyraża w sposób zdecydowany oraz stanowczy. Tym razem dostało się nie tylko partii rządzącej w Polsce. Sebastian Jurek pyta się Sławomira Mentzena, czy ten osobiście uważa, że w swojej przyszłości, w ramach budowanej i prowadzonej przez niego kariery zawodowej, może pełnić jakąś ważną funkcję polityczną w naszym państwie.

– Szansa na to jest nieduża. Tak sądzę, że moje poglądy na to ile powinni wynosić podatki, czy powinny one być skomplikowane, jak państwo powinno traktować przedsiębiorców, są nie do końca zgodne w tym momencie z mainstreamem oraz z większością głosujących – odpowiada doktor Sławomir Mentzen.

Tutaj możesz bezpiecznie zakupić swoje pierwsze kryptowaluty ze zniżką 10% na prowizji:

https://bit.ly/3p23F3s

– Szansa jest taka, że może kiedyś ułożyć się arytmetyka sejmowa kiedyś, że bez partii, w której jestem, może się nie udać zrobić rządu. To może być liczba rzędu kilkudziesięciu posłów, bez których nie ma szans na stworzenie rządu większościowego. W takiej sytuacji można postawić swoje wysokie warunki, które mogą być ciężkie do spełnienia – ocenia sytuację dr Sławomir Mentzen.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!