Tomasz Wróblewski o plandemii

Tomasz Wróblewski o PATOLOGIACH w czasach COVIDU, służbie zdrowia oraz umieralności na inne choroby [WIDEO]

przez | 5 września 2021

Krytyczna wypowiedź Tomasza Wróblewskiego wobec działań rządu polskiego oraz decyzji, jakie podejmuje Unia Europejska w ramach zapobiegania większej zachorowalności oraz śmiertelności na Covid-19. Mamy do czynienia z pewnymi anomaliami oraz skandalicznymi decyzjami, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji przez rządy wielu państw w ramach tak zwanej walki z koronawirusem.

Rozwiązania tego problemu są absurdalne. Niestety rząd Prawa i Sprawiedliwości nie popisuje się w tej kwestii i podejmuje niezrozumiałe oraz często złe decyzje. Zamykanie gospodarki, wprowadzanie lockdownów (oczekiwany twardy lockdown, kiedy ma nadejść czwarta fala) to bezsens. Musimy nauczyć żyć się z ryzykiem. To coś, czego nie lubi Unia Europejska oraz unijni technokraci.

Sprawa wygląda teraz tak, że więcej osób umiera na inne choroby, gdyż służba zdrowia w Polsce koncentruje się w ostatnim czasie wyłącznie na Covidzie. Cała nasza cywilizacja oparta jest na wolnościach osobistych, podejmowaniu decyzji za samego siebie, decydowaniu czy chcemy poruszać się po mieście, czy nie. Jednak zgadzanie się na nakazy oraz zakazy ze strony państwa nie jest dobrą sytuacją. Ograniczana jest wtedy nasza wolność. Musimy nauczyć się żyć z wirusem.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments