Trader21 o Nowym Ładzie i inflacji

Trader21 BEZ LITOŚCI dla Morawieckiego i spółki! PRAWDA o inflacji, PLANDEMII i Nowym Ładzie! [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Trader21 mówi jak to jest naprawdę z inflacją. Rząd robi wszystko, aby zaniżać inflację, gdyż kiedy jest ona zbyt wysoka, to negatywnie wpływa na nastrój społeczeństwa. Metodologie liczenia inflacji są różne. Obecnie mówi nam się, że w Polsce inflacja wynosi niewiele ponad 5 procent. Jednak Trader21 twierdzi, że obecnie inflacja w Polsce waha się w granicach od 8 do 9 procent. Inflacja jest potrzebna rządom na całym świecie, aby nie tylko kontrolować dług publiczny, ale również znacząco go obniżać. Wtedy wartość długu spada. Niestety tego nam się oficjalnie nie mówi.

Politycy rozdają pieniądze na lewo i prawo. Czasami pod płaszczykiem walki z Covidem. Chodzi także o spełnianie obietnic wyborczych. Nie jest to normalna sytuacja, lecz niestety tak postępują politycy, którzy są nieodpowiedzialni. Trader21 odnosi się także do „Nowego Ładu”. Jest to zestaw propozycji, jakie serwuje nam, Polakom, Prawo i Sprawiedliwość. Według Tradera21 nie jest to wyrok śmierci na Polaków, gdyż potrafimy świetnie kombinować i damy sobie radę. Na pewno będzie wiele utrudnień. Całe prawo, jakie jest obecnie uchwalane, jest po to, aby utrudnić życie Polakom oraz eliminować małych i średnich przedsiębiorców.

Niskie podatki oznaczają, że każdy przedsiębiorca je płaci. Kiedy natomiast podatki są za wysokie, wtedy właściciele firm korzystają z pomocy doradców podatkowych oraz prawników i robią wszystko, aby tego podatku nie zapłacić. „Nowy Ład” nie tyka korporacji. Sytuację zatem powinniśmy określić jako w pewnym sensie patologiczną. Chodzi o utrudnianie życia firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Premier Morawiecki zupełnie nie radzi sobie z zarządzaniem polską gospodarką.

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Trader21 BEZ LITOŚCI dla Morawieckiego i spółki! PRAWDA o inflacji, PLANDEMII i Nowym Ładzie! [WIDEO]

 1. Tony

  To nie problem „premier Morawiecki nie radzi sobie z zarządzaniem gospodarką”.
  Problem że w ogóle się za to bierze!
  Tzw „rząd” NIE JEST od zarządzania gospodarką!

  Odpowiedz
 2. TomTom

  Wszystkie hotele i pensjonaty przejmowane przez zbieraczy hoteli powinny po wcześniejszym ubezpieczeniu w zagranicznych ubezpieczalniach STANĄĆ W PŁOMIENIACH.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *