Trader21 o wysokiej inflacji

Trader21: W co INWESTUJĘ w czasie wysokiej INFLACJI? [WIDEO]

przez | 31 października 2021

– Większość firm przetrwa, dlatego że jeśli założymy nawet najczarniejszy scenariusz, że jednak ten obecny zamordyzm, czyli niszczenie firm małych i średnich będzie dalej postępować, będą zwiększane bariery, to w pewnym momencie zostaną nam korporacje. Korporacje największe to są spółki akcyjne, które są handlowane na giełdach. Te mniejsze korporacje są często niedostępne i poza rynkiem. Mogą też być na rynkach i wchodzą w skład mniejszych indeksów – mówi Trader21.

– Jeżeli na przykład ktoś inwestuje głównie przez ETF-y, to w ich skład wchodzą zazwyczaj te największe spółki, które teoretycznie mają największe szanse na przetrwanie, ze względu na kontakty, ze względu na dostęp do taniego kapitału – kontynuuje Trader21.

Obecna sytuacja w Polsce wygląda tak, że mamy poważny problem z szalejącą inflacją. Niestety co roku tracą osoby, które oszczędzają swoje pieniądze. Szacuje się nawet, że w przyszłym roku inflacja w Polsce może wynieść nawet 7 procent. Trader21 mówi zatem, w co powinniśmy inwestować w czasach wysokiej inflacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!