Szczepionki na Covid kłamstwo

Ukryta kamera: Jak utrudnia się zgłaszanie NOPów i fałszuje statystyki! [WIDEO]

przez | 12 października 2021

– Rząd nie chce przyznać, że ta przeklęta szczepionka to ściema. Dr Gonzalez to jedna z naszych lekarzy na izbie przyjęć w Phoenix Indiana Medical Center. Jest ona pracownikiem federalnym. To wszystko jest jedną wielką ściemą. Teraz pacjentka ma zapalenie mięśnia sercowego, pewnie w związku ze szczepieniami. Jednak nie możemy winić szczepionki. Mimo, że jest obowiązek zgłoszenia tego, to nie zgłaszają. Zamiatają pod dywan.

– Chodzi o pacjenta w wieku 30 kilka lat, który miał zastoinową niewydolność serca. Problem jest taki, że oni nie robią badań. Ludzie, którzy to mieli i ludzie, którzy zostali zaszczepieni; nie robią żadnych testów na przeciwciała! Jest to bardzo podejrzane. Po prostu te badania nie zostały opublikowane. Nawet prawdopodobnie nie zostały zrobione, gdyż rząd nie chce przyznać, że te przeklęte szczepionki to jedna wielka ściema.

– Szczepionka nie spełnia swojego celu.

Coraz więcej osób poddaje w wątpliwość przymus szczepień. Głos na ten temat zabiera coraz więcej lekarzy, naukowców, a także pracowników, którzy pracują w firmach farmaceutycznych, które produkują szczepionki na koronawirusa. Docierają do nas różne informacje na temat szczepionek oraz czy rzeczywiście są one skuteczne oraz jakie powikłania mogą wystąpić po nich.

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Ukryta kamera: Jak utrudnia się zgłaszanie NOPów i fałszuje statystyki! [WIDEO]

 1. JakubW

  Bezpieczeństwo szczepionek antycovidowych w porównaniu ze szczepionkami na grypę wdg gromadzonych danych
  Źródło: https://openvaers.com/covid-data/mortality

  Na wykresie widać jak bardzo zgony po szczepieniu w przeciągu pierwszych dni, nie powinny być traktowane jako koincydencja. Nie upłynęło dostatecznie dużo czasu aby stwierdzić jak np. one współdziałają z innymi lekami i nie jest dziwne, że jest ona większym zagrożeniem
  * Poglądowo: np. podanie szklanki wody, dawałoby równe słupki i wtedy moża byłoby z całą pewnością mówić o koincydencji w przypadku zgonów. Wyraźna tendencja wskazuje na co innego.

  Odpowiedz
 2. Bolo

  Idę o zakład, że bandziory doskonale wiedzą, że szczyt powikłań po tym preparacie zacznie się za 2-3 lata. I wtedy idealnie sprzęgnie się to ze scenariuszem apokalipsy, realnego resetu i próbach siłowego przejęcia kontroli i władzy nad tymi, którzy jeszcze przetrwali.

  Odpowiedz
 3. Krzysztof Akierman

  Oczywiscie, ze dobrze iz wreszcie coraz glosniej mowi sie o paranoi szczepien, jednakowoz akurat dla mnie od samego poczatku bylo to jasne jak slonce… mowic, mowic, mowic, niech wreszcie ludzie zrozumia, ze byl to plan chorych umyslowo istot – bo nie ludzi przeciez…

  Odpowiedz
  1. Krzysiek

   Ludzie zrozumią … Polska język trudna i Ty mówisz o teoriach spiskowych? Wróć do szkoły matole.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *