Wojciech Cejrowski o Izraelu

Wojciech Cejrowski: Reakcja Izraela na nowelizację KPA w Polsce. Czego chcą od nas Ż*DZI? [WIDEO]

przez | 19 sierpnia 2021

Przedstawiciele Izraela zdecydowanie zareagowali na zmiany w prawie w Polsce. W tej kwestii komentarza udziela Wojciech Cejrowski. Mowa o poważnym spięciu na linii Polska – Izrael. Dawno nie mieliśmy tak napiętych stosunków. Ambasador Rzeczpospolitej Polski w Izraelu pozostanie w kraju do odwołania. Chodzi oczywiście o Marka Magierowskiego. Wszystko to jest spowodowane nowelizacją Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Z powodu zmiany ustawy w Polsce, Żydzi wykonali swój kolejny ruch na szachownicy. Czym podpadliśmy Żydom i dlaczego dali nam po pysku. Nasza dyplomacja powinna robić notatki i potem powtarzać te ruchy w relacjach z na przykład Niemcami, Białorusią i Ukrainy. Na przykład, kiedy ambasador z Ukrainy, kiedy wyjedzie z Polski, wtedy zabronić mu wracać do Polski. Podobnie powinniśmy traktować Niemców. Nie chcecie płacić za II wojnę światową, to stosunki będą napięte i nie zawsze dobre.

Sama ustawa dotyczy tego, że po upływie 30 lat od wydania decyzji administracyjnej niemożliwe będzie dochodzenie swego, czyli postępowanie w celu zakwestionowania wadliwej naszym zdaniem decyzji. Podsumowując, my Polacy nie możemy nikomu płacić za II wojnę światową. Niestety często narracja w różnych zagranicznych mediach jest inna i niekorzystna dla Polski, czyli dla kraju, który sporo wycierpiał w czasie II wojny światowej.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments