Wojciech Cejrowski polityka

Wojciech Cejrowski: Takie kretyństwa opowiadają na temat Covid, że trzeba ministra lub premiera przyczepić szpilkami do ściany! [WIDEO]

przez | 17 stycznia 2022

– To kretyństwa takie, jakie oni opowiadają. Powinno się przyszpilić takiego ministra zdrowia albo premiera do ściany jakiejś zrobionej z korka i szpilkami go przyczepić, żeby musiał odpowiedzieć na pytania dziennikarzy albo w ogóle można wziąć kogoś, kto ma zdrowy rozsądek, czyli jakiegoś kowala ze wsi i niech zadaje ministrowi pytania. Na przykład minister zdrowia oświadczy, że szczepienie zabezpiecza przed zgonem sześćdziesięciokrotnie – mówi z ironią Wojciech Cejrowski.

Wojciech Cejrowski polityka zamiast medycyny

– Co to w ogóle znaczy? Ale pierwsze moje pytanie byłoby takie: na podstawie jakich konkretnych badań, panie ministrze, pan to podaje? Proszę podać źródło. To jest tylko przykład pierwszy z brzegu. Cokolwiek on wypowie, otwierając swoje usta, ponieważ jest ministrem zdrowia, to pytamy: na podstawie konkretnie jakich badań? – dalej ironizuje Wojciech Cejrowski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 162

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam

Zgasił cowboy Skowrońskiego jak peta.

Tomek

Tradycyjnie, z łaciny – wirus to trucizna. Nawet „nasza nauka”, tak stronnicza, przyznaje, że wirus nie żyje. To nie patogen. To trucizna. A jednak wielu wierzy, że jest wirus. Tak, coś jest – minimum dwie sprawy.
1. Tlenek/wodorotlenek grafenu – poczytajcie o tym, tragedia. Co robić? Zadbać o poziom glutationu w organizmie. Poszukajcie, poczytajcie. Bierzcie NAC.

2. Niebezpieczne rodzaje grzybów, pleśni rozsiewane punktowo a pomysłowo tu i ówdzie, i rozsiewane przez zasraństwo z samolotów poprzez tzw chemtrails (czyt. kemtrails). Co robić? Pić roztwór sody oczyszczonej – np. łyżeczka w szklance wody. Robi to cuda, działa na kilku frontach. Zaatakowało? Trzy raz dziennie to pij – przez kilka dni.
Tylko tyle, i… aż tyle.

nieufam

W lutym w Polsce kolejny cudowny eliksir p/cowidowy za miliny złoty. Na pewno kolejna grupa naiwniaków da się znów nabrać na „bezpieczną i skuteczną szcepionkę” Novavax. Jak można znów zaufać wielokrotnym oszustom i przestępcom. Kto zna prawdziwy skład tej nowości, co tam jest poza deklarowaną trucizna białka kolca wirusowego i której mutacji wirusa. Czy nie ma tam nano grafenu obecnego we wszystkich pozostałych szprycach jeżeli to G dodają już nawet do soli fizjologicznej

Jooma

Amerykanski wirus wyprodukowany przez laboratorium w Wuhan jako ze badania byly finansowane przez Fauciego and company.

bodek

czego chcesz od pacynek szkoda narodu i panstwa

Pawel

Jaki ten cejrowski to dzieciak.ptasi mozdzek.nic nierozumie ze to wszystko jest sfingowane

Andrzej

Ptasi muzdzek to masz ty

Tadeusz

Nie masz nawet ptasiego muzdzku.Zblizony jest twój mózg do gadziego