dr Beata Osiniak o koronawirusie

Beata Osiniak: Czy należy szczepić dzieci na COVID-19? Jakie są argumenty za, jakie przeciw? [WIDEO]

przez | 23 października 2021

– Jestem lekarzem pediatrą i specjalistą medycyny rodzinnej. Jestem członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Pracuję od 30 lat w podstawowej opiece zdrowotnej opiekując się populacją około 1500 dzieci. Jednym z moich obowiązków jako pediatry w pracy dzieci jest kwalifikacja ich do szczepień według kalendarza szczepień. Chciałam przedstawić państwu argumenty przeciwko szczepieniu dzieci na COVID-19, wynikające z mojego doświadczenia zawodowego, oficjalnie dostępnych danych statystycznych oraz licznych badań naukowych, które przeczą rzekomym korzyściom szczepień populacji dziecięcej na COVID-19 – mówi o szczepieniu dzieci doktor Beata Osiniak.

– Wszystkie dane, które tutaj państwu przedstawiam są oparte na badaniach naukowych publikowanych w międzynarodowych czasopismach medycznych lub na stronach internetowych renomowanych instytucji związanych z ochroną zdrowia. Linki do tych badań mogę udostępnić każdemu chętnemu – dodaje dr Osiniak.

– Pierwszym argumentem jest to, że który pani doktor też poruszała, że ryzyko śmierci lub ciężkiego przebiegu infekcji SARS-CoV-2 u dzieci jest bliskie zeru. Według danych z baz analiz systemowych i wdrożeniowych w okresie między 9 marca 2020 do 26 sierpnia 2021 z powodu COVID-19 zmarły w Polsce 24 osoby do 18. roku życia, w tym tylko 3 bez chorób współistniejących – mówi dalej dr Beata Osiniak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
7*C Pochmurnie

Czekam aż Ci czołowi propagatorzy sczepionek czyli najbogatsi tego świata i właściciele firm farmaceutycznych publicznie zaszczepią się swoim świństwem.

Jaro

Zacznijcie wreszcie mówić prawdę. To nie żaden wirus wymógł wprowadzenie preparatu. Ta cała szopka została wyreżyserowana tylko po to, by usprawiedliwić ten masowy eksperyment na ludzkiej populacji. Jakie jest zaś tego podłoże? Tylko eugeniczne i transhumanistyczne. Odsyłam do wykładów Sofii Smallstorm i to sprzed dekady. Ostrzegała przed tymi scenariuszami i planami nowych eugeników i zbrodniarzy, dla których najważniejszym jest szukanie coraz to nowych dróg na kontrolę oraz zarządzanie ludźmi.

Jano24

Kiedy wreszcie niedzielski ze spółka faryzeuszy trafi pod sąd?