dr Bodnar o leczeniu amantadyną

Dr Bodnar UJAWNIA prawdę o leczeniu C19! „Wszyscy mówią o leczeniu, ale nikt nie leczy” [WIDEO]

przez | 21 grudnia 2021

Dr Włodzimierz Bodnar był gościem programu „Gorące pytania” w telewizji wPolsce. Pulmonolog ocenił, jak powinni postępować lekarze w leczeniu pacjentów z chorobą Covid-19. Obecnie wiele się mówi o leczeniu, ale nikt nie leczy. Mamy zatem do czynienia z absurdem. Dr Bodnar mówi o rzeczach wielkich, lecz kontaktu z pacjentem w praktyce jak nie było, tak nie ma. W ten sposób zamyka się drogę do diagnostyki, do skutecznego leczenia oraz do badania i tutaj jest najgorsza rzecz, która się obecnie dzieje.

Dr Bodnar o leczeniu amantadyną

Lekarz odniósł się w programie także do tego, że jest spore zainteresowanie w leczeniu amantadyną. Odnosi się to do osób chorych na C19. Dr Bodnar nawet szkoli lekarzy w tym, jak powinno się prawidłowo leczyć Covid amantadyną.

Dr Bodnar szkoli lekarzy

– Było mniej więcej 30 kilku lekarzy praktycznie z całej Polski. Jednak nie wszyscy lekarze podjęli się leczenia amantadyną, gdyż część z nich się po prostu boi. Na pewno musimy zdawać sobie sprawę z tego, że Covid-19 to nie jest łatwa choroba. Ciągle ocieramy się na granicy życia i śmierci, gdyż występują powikłania. Rzeczą podstawową jest to, że pacjent jest zdiagnozowany, czy podejrzany o Covid-19. Wtedy jest podstawowa wizyta lekarska, której celem jest badanie pacjenta – mówi dr Włodzimierz Bodnar.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 59

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments