dr Zbigniew Hałat o amantadynie

Dr Hałat o perfidnej walce z amantadyną: „W Polsce człowiek, który pomaga ludziom i ma powody na tę pomoc w lekkim i cięższym stadium COVID jest perfidnie prześladowany przez państwo polskie!” [WIDEO]

przez | 14 października 2021

– Od kwietnia, maja zeszłego roku okazało się, że zaledwie 12 procent pacjentów przeżywa respirator. A w naszym kraju, właśnie wtedy, dokonywano zakupów i potem, żeby zużyć ten sprzęt, to kierowano pacjentów właśnie na respiratory. Mamy więc do czynienia z taką bezczelną sytuacją ze strony władz, że te kosztem życia ludzi realizują swój program. Mamy dalej kolejne leki, takie jak amantadyna, czyli Viregyt K. Znany z ich stosowania jest doktor Włodzimierz Bodnar z Przemyśla – mówi doktor Zbigniew Hałat na temat tego całego covidowego zamieszania.

– Każdy z nas, lekarzy, wie przecież, że jak zaczyna mu się zoster, czy inna choroba wirusowa, to dobrze jest mieć w szufladzie lek przeciwwirusowy, żeby zaraz wziąć i wtedy zoster ustępuje. Tymczasem walka z amantadyną i z doktorem Bodnarem w szczególności, jest walką na noże! Człowiek, który pomaga ludziom, który ma ewidencję bardzo wyraziście spisaną i dobrze udokumentowaną że ten lek bardzo pomaga chorym we wczesnej fazie Covid, ten człowiek jest prześladowany przez izby lekarskie, przez media oraz przez Ministerstwo Zdrowia – dodaje doktor Hałat.

– Doktor Bodnar jednak nie ustępuje w swoich wysiłkach. Amantadyna jest dobrym i skutecznym lekiem. Poza tym doszła zupełnie niedawno kolejna broń przeciwko Covid. Jest to iwermektyna. Ten lek można określić jako pasożytniczy i jest on stosowany na przykład u koni lub też w maści – kontynuuje wypowiedź dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 36

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nikos

A tak dokładnie to nie poprzez państwo, tylko przez zydomasonów którzy podszywają się pod Polaków w naszym rządzie. Cały ten rząd pod sąd. Norymberga 2.0. I będą mieli szczęście bo każdy dostanie prawnika który będzie mógł ich bronić. Tak było podczas sądzenia zbrodniarzy hitlerowskich w Norymberdze i teraz będzie podobnie. Za ludobójstwo na narodzie polskim optował bym za najwyższym wymiarem kary.