dr Martyka o koronawirusie

Dr Martyka rozprawia się z KŁAMSTWAMI na temat KORONAWIRUSA. Mamy do czynienia z KORONOPROPAGANDĄ!!! [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Koronawirus wciąż aktualny. Media głównego nurtu karmią nas wieloma kłamstwami i nie mówią nam wszystkiego. Jak to się ma do pokazania prawdy w tych trudnych czasach, kiedy nie tylko Polska, ale cały świata zmaga się z pandemią koronawirusa. Media kłamią. To wiadomo już od dawna. Dr Zbigniew Martyka cierpliwie i dokładnie tłumaczy nam kwestie związane z koronawirusem.

Dr Martyka życzyłby sobie (podobnie jak i my), żeby media nie ignorowały oraz nie blokowały treści, które nie są zgodne z ogólnie przyjętą linią oraz są niepoprawne politycznie. W tym wypadku dr Martyka mówi o skutkach noszenia maseczek oraz dlaczego to nic nie daje. Z jakim zatem koronawirusowym bezsensem mamy do czyniena?

Podobnie jest z korporacjami farmaceutycznymi, które chcą produkować masowo szczepionki, a następnie chcą je sprzedawać krajom, w których coraz częściej mówi się o przymusie szczepień. Te firmy nie chcą także brać odpowiedzialności w związku z powikłaniami. Dr Martyka mówi, co ta szczepionka może zrobić w naszym organizmie. Posłuchaj, jeśli chcesz poznać prawdę!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 12

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments