dr Piotr Rubas o koronawirusie

Dr Piotr Rubas: Lockdowny, które przeżyliśmy, miały „podstawy” wyłącznie W BŁĘDNYCH OBLICZENIACH dotyczących śmiertelności na COVID-19, do których to błędów PRZYZNAŁ SIĘ ICH AUTOR! [WIDEO]

przez | 24 września 2021

Dr Piotr Rubas mówi o tak zwanej pandemii koronawirusa. Powinniśmy zapoznać się z danymi, jakie opublikował profesor Ioannidis, który jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców oraz epidemiologów na świecie. Profesor Ioannidis właśnie obliczył, jaki jest wskaźnik śmiertelności wirusa SARS-COV-2. W przeciwieństwie do tego, czym straszono społeczeństwa w mediach głównego nurtu, ta śmiertelność okazała się dużo niższa.

Wprowadzenie lockdownów było ogromnym błędem. Początkowo miały one umocowanie na podstawie błędnych przesłanek, które zostały opracowane na podstawie modelu komputerowego przez brytyjskiego matematyka Neila Fergusona. Ten matematyk po czasie sam przyznał się do błędu, jaki popełnił. Gdybyśmy od samego początku wiedzieli, też ten wirus cechuje się tak niską śmiertelnością, nikt nie zgodziłby się na zakładanie masek, na zamykanie gospodarki.

Jednak teraz już jest za późno. Politycy partii rządzącej podejmowali i podejmują takie, a nie inne decyzje pod pretekstem walki z p(l)andemią koronawirusa. Te decyzje są często błędne i niekorzystne dla Polaków oraz dla polskiej gospodarki.

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Dr Piotr Rubas: Lockdowny, które przeżyliśmy, miały „podstawy” wyłącznie W BŁĘDNYCH OBLICZENIACH dotyczących śmiertelności na COVID-19, do których to błędów PRZYZNAŁ SIĘ ICH AUTOR! [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *