Zbigniew Hałat

Dr Zbigniew Hałat apeluje o ZGŁASZANIE niepożądanych odczynów poszczepiennych! Polacy zgłaszają aż 47 razy mniej powikłań niż społeczeństwa Europy Zachodniej! [WIDEO]

przez | 4 grudnia 2021

– Dopóki nie ma badań epidemiologicznych, gwarantowanych co do ich rzetelności, nie ośmielę się jakiejkolwiek opinii wyrazić na temat efektywności szczepień, efektywności w stosunku do celu deklarowanego. Natomiast efektywność co do uszkodzenia zdrowia i efektywność co do spowodowania zgonów kwalifikowanych jako poszczepienne, czy właśnie tych chorób wywołanych szczepieniami, których cały pochód przez współczesną medycyną zaczął się w kwietniu bieżącego roku od poszczepiennej immunologicznej małopłytkowości zatorowej, znanej jako zakrzepica, sieje grozę wśród rodzin, wśród nauczycieli, wśród dzieci oraz oczywiście w domach starców – mówi dr Zbigniew Hałat.

Inne przypadki niezwiązane z Covidem

– Nie tylko są ostre przypadki rejestrowane jako przypadki niezwiązane z Covid, ale też oczywiście są takie mikrozmiany w mózgu, mikroudary związane z uszkodzeniem śródbłonka, obrzęki zwiewne – to wszystko trzeba rejestrować – dodaje dr Hałat.

Co na to prawnicy?

– Jeżeli tego nie będziemy rejestrować, nasi prawnicy nie będą mieli z czego żyć! A mają przed sobą kopalnię złota. Nawet jakby bardzo tanio brali, to mogą to zautomatyzować. Więc proponuję, że to, co jest w dokumentacji medycznej i to, co jest w Waszej dokumentacji, jest niezwykłej wagi – mówi lekarz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 78

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luke

W pierwszej kolejności ktoś musi zmienić formularz zgłoszeniowy NOP-ow w Polsce. Myślę, że większość nie ma pojęcia o numerze i serii partii szczepionki jaką otrzymał. Bez tego NOP nie zostanie zgłoszony.