dr Zbigniew Hałat o fałszywej pandemii

Dr Zbigniew Hałat OSTRO: Zakłamywanie rzeczywistości? Eliksir nie działa? Ludzie chorują! [WIDEO]

przez | 7 listopada 2021

To, co dzieje się obecnie w Polsce w związku z koronawirusem to wariactwo. Inaczej tego nie można nazwać. Niestety partia rządząca na siłę próbuje nam wmówić, że jest pandemia koronawirusa. Również media głównego nurtu dokładają swoją cegiełkę i w ten sposób mamy do czynienia z koronaszaleństwem. Takie są fakty. Tym razem do studia telewizji internetowej wRealu24 został zaproszony doktor Zbigniew Hałat, który mówi bez ogródek jak to jest naprawdę z tym wirusem i z tą mniemaną pandemią.

– Panie doktorze, czy kiedykolwiek w historii epidemiologii było coś takiego, co jest obecnie? – pyta redaktor Piotr Szlachtowicz.

– Epidemiologia jest częścią dorobku homo sapiens, czyli człowieka rozumnego. Trudno powiedzieć, żeby jakąś szczególna dziedzina wiedzy mogłaby przebyć wszystkie pozostałe. To, że się przypisuje winę tak zwanych epidemiologów za to, co się dzieje, to jest po prostu oszczerstwo. Nie możemy winić epidemiologów za to, co teraz mamy – odpowiada doktor Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luki

Dziękuję Panie doktorze za cenne informacje i za bycie prawym człowiekiem. To co się dzieje na świecie jest chore. Pytanie tylko dlaczego…

Karina

Za pieniądze. Dobrobyt materialny uczynił z wielu ludzi NIEWOLNIKÓW mamony i już nawet się z tym nie kryją! Nikogo dziś nie interesuje prawdziwy dobrobyt DUCHOWY, tylko aby było koryto, wygoda wokół własnej d…y, nieważne czy za uczciwie zarobione pieniądze, czy też za nieuczciwe, czy na kredyt. Hulaj dusza, piekła nie ma! Róbta co chceta! Głupcy – pomylili prawdziwą wolność z samowolą, z niekontrolowanym wydawaniem pieniędzy i – niestety, z brakiem merytorycznej wiedzy o świecie, o jego prawdziwych rzeczywistych problemach. TYLKO własna d…. stała się dla nich ważna i tylko na to pracują! A rodzice???Do domu opieki! W podziękowaniu za wychowanie!