covid grypa

„Grypa hiszpanka” a COVID-19. Jaki związek? Sprawdź. Film utrzymał się na YT zaledwie …10 minut [WIDEO]

przez | 18 grudnia 2021

Nowy Porządek Świata. Szybka depopulacja powodowana epidemiami i chorobami. Weźmy na przykład dżumę, czyli czarną śmierć, która w średniowieczu zabiła, Bóg jeden wie, ile milionów ludzi na całym świecie. Cóż za wspaniały sposób na zagładę milionów ludzi za jednym zamachem. Nie potrzeba pocisków, nie potrzeba bomb, tylko epidemie. Inną epidemią, która okazała się niezwykle przydatną, była grypa „hiszpanka”. Podczas I wojny światowej więcej osób zmarło na hiszpankę, aniżeli od kul.

Ile osób zmarło w latach 1918-1920 w czasie wielkiej pandemii?

Szacuje się, że w latach 1918 – 1920 zmarło około 50 milionów ludzi. Praktycznie jedna trzecia światowej populacji była zarażona. Uważa się, że była to największa pandemia, jaką kiedykolwiek znał świat. Jeszcze gorsza niż średniowieczna dżuma. Jest kilka bardzo interesujących rzeczy, które dotyczą hiszpańskiej grypy.

Nowy Porządek Świata. Depopulacja

Po pierwsze, ona nie zaczęła się w Hiszpanii. Po drugie, to nie była grypa. Jest tego znacznie więcej, ale zacznijmy od tych dwóch faktów. Jeśli nie zaczęła się w Hiszpanii, to gdzie? W USA. Jeśli nie była to grypa, to co to było? To była bakteria, która powodowała ciężkie, i w większości przypadków śmiertelne zapalenie płuc. Według badania z 2008 roku bakteryjne zapalenie płuc było przyczyną śmierci podczas pandemii w latach 1918 – 1919, w co najmniej 92,7 procentach przeprowadzonych sekcji zwłok.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 257

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Erwin

Bill Gates hochstapler z morda PARANOIKA. Chcialbym go ogladac przez lunetke mojego Mausera. Malo realne, ale wiele bym dal zeby mu ten baniak rozwalic

Mlody

Celem uzupełnienia, to obecna wersja ma pochodzenie nie Wuhan lecz Fort Detrick. Do wuhan przywiezli go sportowcy usa w ramach olimpiady wojskowej w 2019.

Marek

Wiesz to tez nie tak bylo, amerykanie prowadzili badania u siebie, w pewnym momencie musieli przeniesc badania do chin bo w stanach „prawo” nie pozwala na badania na plodach ludzkich abortowanych a tak naprawde to czort wie jakie oni tam okropne eksperymenty prowadzili(patrz eksperymenty „dr” Fauciego z muchami piaskowymi i szczeniakami biggle… Cos strasznego) wszystko co tu napisalem jest w internecie, wystarczy wpisac te frazy w wyszukiwarke. Pozdrawiam

Mlody

Wskazuję ci podobieństwa, był Fort Riley obecnie Fort Detrick, teraz Usa oskarża Chiny a Chiny USa. Ciekawostka ze w oficjalnym komunikacie Fort Detrick przyznało że pracują nad biodefense weapons (XD to nie żart). Ciekawe może być jaki defensywny oręż biologiczny tam wypreparowali. Inna temat ciekawy do badań to próby interesów medycznych tego Fryca Gatesa w Chinach (vide- wikipedia)

Mirosław

Ten artykuł głównie unaocznia nam fakt, że informacje podawane na bieżąco są zwykle tylko manipulacjami. Prawda jest naświetlana po wielu latach. I TO JEST GŁÓWNE PRZESŁANIE TEGO FILMU.

Lord Jim

1John 5:19 – „We know that we originate with God, but the whole world is lying in the power of the wicked one”

titi

Sto lat, sto lat niech żyją…żyją nam?

Michał od jodu

Zawiedziony jestem, ani nie ujawniliście, że COVIDA Amerykanie stworzyli, ani, że Hiszpanka to były zgony poszczepienne…

Darek

Z twoich wniosków wynika, że nic nie zrozumiałeś, obejrzyj jeszcze kilka razy, albo przejdź na onet tam są bardziej „przystępne” informacje.