Rafał Piech o amantadynie

Rafał Piech: Ministerstwo ograniczyło dostęp do leku, który mógł uratować dziesiątki tysięcy Polaków przed śmiercią![WIDEO]

przez | 20 grudnia 2021

Rafał Piech o amantadynie. – Kilka słów powiem o leku, amantadynie, który skutecznie działa w leczeniu koronawirusa. Myślę, że te dane, które przedstawię, zmrożą trochę krew w żyłach wszystkich Polaków. Doskonale wiemy, dr Bodnar bardzo często o tym mówił na początku pandemii, że jest lek przeciwwirusowy amantadyna, który hamuje rozwój tego wirusa. Dr Bodnar przeprowadził leczenie na kilkunastu tysiącach pacjentów. To samo uczyniło wielu lekarzy w całej Polsce – mówi Rafał Piech.

Rafał Piech o amantadynie

– To są lekarze, którzy uratowali dziesiątki tysięcy osób od śmierci. Gdybyśmy w 2020 roku zastosowali ten lek, mielibyśmy kilkadziesiąt tysięcy zgonów mniej. Polska Agencja Prasowa podała kilka dni temu, że ministerstwo zdecydowało się ograniczyć dostęp do amantadyny. Preparaty, które tak naprawdę są w fazie badań, są wprowadzane, tak naprawdę, można powiedzieć, siłą. Narzuca się je nam – dodaje Rafał Piech.

Czy będzie przymus szczepień?

– Będą chcieli wprowadzić przymus szczepień. Widzimy jak wiele jest przecież powikłań. Chodzi o choroby autoimmunologiczne, zakrzepice, udary, zawały. Dzisiaj pojawia się kolejny objaw. Jest to bardzo wysokie nadciśnienie i krwotok z nosa – o koronawirusie wypowiada się Rafał Piech.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments