Profesor Simon na temat szczepień

Simon znowu ODLECIAŁ! Wyzywa Polaków od PRYMITYWÓW i chwali rząd Francji za SEGREGACJĘ sanitarną obywateli! [WIDEO]

przez | 14 września 2021

Tempo szczepień w Polsce jest bardzo słabe i z dnia na dzień słabnie. Czy nie przespaliśmy momentu, kiedy powinniśmy tłumnie się szczepić, żeby właśnie na jesień i zimę uzbroić się w odporność? Czy teraz będzie na to za późno i czy kolejna fala przetoczy się przez Polskę? Na te pytania próbuje znaleźć odpowiedź profesor Simon.

Jest to sprawa nie tylko Polski, ale także wielu innych krajów europejskich. Tak uważa profesor Simon. Jesteśmy w Europie przy końcu krajów, jeśli chodzi o szczepienia. Jest to smutne, że tak wiele osób w Polsce nie chce się szczepić. To jest oczywiście opinia profesora Simona. Jednak czy możemy i czy powinniśmy się z nią zgodzić? Sami musimy odpowiedzieć sobie na te pytania.

Czy Polacy mają rozsądkowe podejście, jeśli chodzi o kwestie szczepienia się? Wielu lekarzy, naukowców, epidemiologów oraz wirusologów ma odmienne poglądy od poglądów profesora Simona. Warto zapoznać się z ich zdaniem z ich opiniami, które można odnaleźć w Internecie. Wiadomo, że media głównego nurtu blokują lub też ignorują te osoby. Mamy wobec tego do czynienia z pandemią koronawirusa czy z plandemią? Czy obowiązuje w Polsce nieformalnie przymus szczepień?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.9 / 5. Liczba ocen. 11

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Simoniada

APEL do niezaszczepionych: szczepcie się bo szczepionki są skuteczne i bezpieczne.
APEL do zaszczepionych: szczepcie się trzecią dawką, bo to co do tej pory wzięliście jest nieskuteczne.

free-man

Ciekawe czy za taki jeden występ i nawoływanie do sanitarnego apartheidu gość nie bierze czasami więcej kasy niż ci wszyscy ogłupiani ludzie przez rok.

Powinna powstać ustawa o likwidacji banku centralnego.

Fox

Simon, Ty lepiej hamuj jęzor bo któregoś dnia ktoś Ciebie posegreguje, jak będziesz w kawałkach.

Alien

Jak tak chwali Francję to niech spier-dziela do Francji….

andrzej

Nie żle bydlak komunistyczny odleciał !!!Sam tępy bydlak swoje wykształcenie zdobył na przyśpieszonych kursach obrywania czereśni w PRL-u i teraz cham odgrywa rolę oświeconego.

Dorota

Panie Simon żałosny jest u Pana tytuł profesorski czy ktoś Pana jeszcze słucha?ciekawi mnie czy sam poddał się Pan temu nonsensowi żałosne szkoda słów dopadnie Pana poczucie winy i głos sumienia jeśli w ogóle Pan je ma 🤔w co wątpię

YOGI

Kawał ZBRODNIARZA z simona i naprawdę kto może unikać tego bandyty !!!

Ares

Nie wiem co ten gość bierze ale niezłego kopa daje