Profesor Simon na temat szczepień

Simon znowu ODLECIAŁ! Wyzywa Polaków od PRYMITYWÓW i chwali rząd Francji za SEGREGACJĘ sanitarną obywateli! [WIDEO]

przez | 14 września 2021

Tempo szczepień w Polsce jest bardzo słabe i z dnia na dzień słabnie. Czy nie przespaliśmy momentu, kiedy powinniśmy tłumnie się szczepić, żeby właśnie na jesień i zimę uzbroić się w odporność? Czy teraz będzie na to za późno i czy kolejna fala przetoczy się przez Polskę? Na te pytania próbuje znaleźć odpowiedź profesor Simon.

Jest to sprawa nie tylko Polski, ale także wielu innych krajów europejskich. Tak uważa profesor Simon. Jesteśmy w Europie przy końcu krajów, jeśli chodzi o szczepienia. Jest to smutne, że tak wiele osób w Polsce nie chce się szczepić. To jest oczywiście opinia profesora Simona. Jednak czy możemy i czy powinniśmy się z nią zgodzić? Sami musimy odpowiedzieć sobie na te pytania.

Czy Polacy mają rozsądkowe podejście, jeśli chodzi o kwestie szczepienia się? Wielu lekarzy, naukowców, epidemiologów oraz wirusologów ma odmienne poglądy od poglądów profesora Simona. Warto zapoznać się z ich zdaniem z ich opiniami, które można odnaleźć w Internecie. Wiadomo, że media głównego nurtu blokują lub też ignorują te osoby. Mamy wobec tego do czynienia z pandemią koronawirusa czy z plandemią? Czy obowiązuje w Polsce nieformalnie przymus szczepień?

0 Udostępnień

7 myśli nt. „Simon znowu ODLECIAŁ! Wyzywa Polaków od PRYMITYWÓW i chwali rząd Francji za SEGREGACJĘ sanitarną obywateli! [WIDEO]

 1. Dorota

  Panie Simon żałosny jest u Pana tytuł profesorski czy ktoś Pana jeszcze słucha?ciekawi mnie czy sam poddał się Pan temu nonsensowi żałosne szkoda słów dopadnie Pana poczucie winy i głos sumienia jeśli w ogóle Pan je ma 🤔w co wątpię

  Odpowiedz
 2. andrzej

  Nie żle bydlak komunistyczny odleciał !!!Sam tępy bydlak swoje wykształcenie zdobył na przyśpieszonych kursach obrywania czereśni w PRL-u i teraz cham odgrywa rolę oświeconego.

  Odpowiedz
 3. free-man

  Ciekawe czy za taki jeden występ i nawoływanie do sanitarnego apartheidu gość nie bierze czasami więcej kasy niż ci wszyscy ogłupiani ludzie przez rok.

  Powinna powstać ustawa o likwidacji banku centralnego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *