Sławomir Mentzen Nowy Ład

Sławomir Mentzen: Polski Ład to NAJGORZEJ przygotowany program rządów PiS! [WIDEO]

przez | 13 stycznia 2022

Sławomir Mentzen Nowy Ład. – Nowy Ład to prawie 700 stron ustawy z uzasadnieniem. Jest to jeden z najgorszych programów, jaki przygotowało Prawo i Sprawiedliwość. Tak naprawdę jeszcze nikt nie wie jakie niespodzianki szykuje nam Nowy Ład. Rząd był całkowicie zamknięty na konsultacje. Te, które się odbywały, były raczej pozorne, gdyż czas, który otrzymały różnego rodzaju organizacje na odniesienie się do tych 700 stron był skandalicznie krótki – ocenia Nowy Ład doktor nauk ekonomicznych, Sławomir Mentzen.

Sławomir Mentzen Nowy Ład. Co nas czeka?

– Biuro Analiz Sejmowych odmówiło w ogóle skomentowania oraz przeanalizowania tego dokumentu, gdyż oni nie mieli na to czasu. Od samego początku było oczywiste, że czeka nas katastrofa. Niestety Ministerstwo Finansów oraz większość sejmowa w ogóle się tymi ostrzeżeniami nie przejmowała i teraz muszą ponieść tego konsekwencje – dodaje Sławomir Mentzen.

Czy zatem Nowy Ład jest dobrym i korzystnym programem społeczno – gospodarczym? Kto na tym zyska, a kto na tym straci. Pytań jest wiele i sami powinniśmy przeanalizować ten projekt oraz wyciągnąć wnioski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments