Trader21 o firmie i o biznesie

Trader21: Jak z SUKCESEM zarządzać 11 SPÓŁKAMI jednocześnie? [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Niezwykle ciekawy wywiad z Cezarym Głuchem. Trader21 zaczyna od tego, że mówi, jaki biznes teraz zacząłby od zera. Według Tradera21 ten biznes musiały być mocno skalowany. Przez skalowanie rozumie on zwiększanie przychodów, niewiążące się ze zwiększeniem się nakładu pracy (na przykład stomatolog ma ograniczone możliwości przychodowe). Natomiast właściciel kliniki stomatologicznej może zatrudnić nieograniczoną liczbę dentystów, którzy będą dla niego pracować. Chodzi o to, żeby nowy biznes nie miał limitów przychodu oraz żeby był to biznes niszowy, które nie ma sporej konkurencji. Można także stworzyć rynek i postawić na jakość.

Kiedy dostarczamy produkty oraz usługi średniej jakości, to mamy do czynienia z ogromną konkurencją. Trader21 wolałby nastawiać się na produkty wysokiej jakości, czyli produkty Premium, gdzie są wysokie ceny, mniejsza konkurencja oraz określona grupa klientów, którzy są w stanie wydać na produkt bądź usługę pewną większą kwotę pieniężną. Według Tradera21 najwięcej zarabia się na produktach wysokomarżowych.

Trader21 mówi także o swoim blogu finansowo-inwestycyjnym independenttrader.pl. Tym serwisem chce nas zainspirować, abyśmy zrobili to samo, lecz taki blog miałby dotyczyć nie finansów oraz inwestowania, a zdrowia. Warto posłuchać całego wywiadu z Traderem21, który dzieli się swoimi pomysłami.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments