Radosław Czosnowski

Dr Czosnowski UJAWNIA prawdę o „PANDEMII”. Kolejny LOCKDOWN już niedługo? [WIDEO]

przez | 7 sierpnia 2021

Doktor Radosław Czosnowski jest specjalistą tak zwanej farmakologii klinicznej, medycyny paliatywnej oraz dwukrotnym zdobywcą tytułu na najlepszego lekarza roku. Jest również stypendystą Oksfordu. Niedawno udzielił wywiadu NamZależy.pl. To właśnie wtedy lekarz wymieniał szkodliwe skutki związane z wprowadzeniem lockdownu oraz mówił prawdę odnośnie jesiennej fali zakażeń.

– Doświadczenia oraz obserwacje w innych państwach ukazują, że lockdowny możemy określić jako postępowania niezbyt rozsądne oraz takie, które z pewnością nie przynoszą oczekiwanych efektów. Kiedy chodzi o zakażenia lub też o kwestie związane z zachorowalnością, wtedy nie ma różnić między państwami, w których to wprowadzono restrykcje, a krajami, gdzie nie ma restrykcji – zauważa dr Radosław Czosnowski.

Lekarz zwraca także uwagę na różne szkodliwe skutki, jakie są wynikiem wprowadzenia nieskutecznego lockdownu. W sensie gospodarczym oraz takim, który odnosi się do dobrobytu danego państwa efekt jest zgoła inny. Wtedy wprowadzenie lockdownu na szeroką skalę można określić jako gospodarcze samobójstwo na raty.

Rząd ogłosił jesienią ubiegłego roku tak zwaną drugą falę. Jednak nie możemy wiązać swobody „sanitarystycznej”, jaką w czasie wakacji zeszłego roku wykazali Polacy ze wzrostem wykrytych przypadków zachorowań na Covid.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Dr Czosnowski UJAWNIA prawdę o „PANDEMII”. Kolejny LOCKDOWN już niedługo? [WIDEO]

  1. Pingback: Dr Czosnowski UJAWNIA prawdę o „PANDEMII”. Kolejny LOCKDO... - Konfederacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *