Jan Pospieszalski o lockdownie

Jan Pospieszalski: Lekarze łączą siły w walce z absurdalnym lockdownem i polityka COVIDową! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 8 września 2021

Jan Pospieszalski mówi, że państwa, rządy zamykają gospodarki, wprowadzają lockdowny, zamykają Kościoły. W przypadku Kościołów jest to o tyle ważne w przypadku odzyskania równowagi duchowej. Szkoły zamknięte, restauracje zamknięte, dyskoteki zamknięte. W dodatku każą nam chodzić w szmatach na twarzy, których noszenie może okazać się szkodliwe.

Ten świat zaczął wymagać od nas absurdalnych zachowań. Nie wolno chodzić po lasach bez maseczek. Koncertowe sale, siłownie, kluby fitness – wszystko nam pozamykali. Jednak w trosce o nasze zdrowie wprowadzono restrykcje. Te restrykcje są skandaliczne. Mieliśmy do czynienia z gigantycznym napływem informacji, z których miało wynikać, że zaraz wszyscy powymieramy.

Codziennie media głównego nurtu wrzucały informacje, ile nowych przypadków zachorowań na Covid, ile osób umarło. Mamy do czynienia z plandemią koronawirusa. Jan Pospieszalski bryczynie odnosi się do działań rządu oraz do propagandy strachu. To jest totalna psychoza i niestety rząd nie radzi sobie z Covidem.

Tutaj całość wystąpienia:

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments