lekarka ujawnia

Lekarka UJAWNIA ciężkie NOPY, które opisują lekarze między sobą na ZAMKNIĘTEJ GRUPIE! [WIDEO]

przez | 18 grudnia 2021

Lekarka ujawnia. – Nalegałam na spotkanie, ponieważ jestem wstrząśnięta tym, co widzę, co czytam na zamkniętych grupach dla lekarzy. Jakie ciężkie NOPy opisują u siebie różni lekarze i również opisują swoich najbliższych pacjentów, a tym, co podaje oficjalna strona rządowa. Także media kłamią na temat szczepień – mówi oburzona lekarka, która mierzy się z prawdą.

Co piszą lekarze na zamkniętych grupach?

– Jedną z największych grup, która dotyczy tego tematu, to jest grupa „Tylko dla lekarzy, Covid-19 ???”. Tam jest ponad 30 tysięcy członków. Jak państwo zobaczycie w tych komentarzach, lekarze się chwalą na tych grupach tym, że nie zgłaszają powikłań poszczepiennych. Nawet tych, które skończyły się zgonem. Tak to wygląda w praktyce. Jest to ogromne wykroczenie przeciwko etyce lekarskiej – ocenia sytuację lekarka.

Cała prawda o NOPach

– Widać na tej grupie po komentarzach, że wielu lekarzy nie rozumie, czym jest w ogóle NOP, jaka jest definicja NOPu. Lekarz stwierdza, że coś nie jest NOPem, co z definicji wynika ewidentnie jako NOP. Koledzy lekarze są świadomi tego, że często środowisko lekarskie nie zgłasza NOPów. Jest wpis lekarki, która się chwali, że nie zgłosiła zgonów po krótkim czasie po szczepieniu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 228

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
woj

POCZYTAJCIE O OPTOGENETYKA !!! TO WAM WSZYSTKO STYKNIE !!!

sdf

KASA KASA KASA LECI TO CICHO SIEDIEDZIMY

Łukasz

Czy zostało to zgłoszone do prokuratury?

Yanki

Polecam szpital im.Kopernika w Łodzi, odział kardiologii… …tam sami nawiedzeni lekarze, mało stabilni psychicznie, szczepiliby by wszystko i wszystkich, i ciągle, zamiast zajmować się pacjentami, zajmują się niesubordynacją tych, którzy się nie chcą szczepić.

Ewa

Bo mają z tego kasę

Piotrek

Koleżanki mama zakrzepica w ręce po pfizerze, lekarz nopa nie chce zgłosić i twierdzi że to ze względu na wiek, kolegi mama po 2 dawce mało nogi nie straciła dzięki zakrzepicy, niech nie perd…. politycy zwłaszcza z opozycji i eksperci typu Fiałek że te preparaty są bezpieczne

kojot

na własne życzenie miała problem czy ktoś kolegi mamę zmuszał?

Zooloo

Zmuszali. To się nazywa przymus pośredni, choćby poprzez manipulację i propagandę.

Bonia

Zapalenie nerwu kulszowego, to też NOP. Ujawnił się a może raczej zaatakował po 6 mcach od podania 2 dawki….nigdy więcej kolejnej dawki ..jeden wielki reset ludzkości…otwórzmy oczy…to niebezpieczne