mecenas Gidian u Pospieszalskiego

Mecenas Maja Gidian w rozmowie z Janem Pospieszalskim: Walka o WOLNOŚĆ! NIE dla lockdonwego SZALEŃSTWA! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Jan Pospieszalski pyta się mecenas Gidian o to, co by powiedziała prawnikom, którzy myślą jak ona sama, jednak jeszcze się wahają. Wynika to z pewnych uwarunkowań, jakie odnoszą się do tego zawodu. Ci prawnicy boją się wychylać, żeby w przyszłości nie mieć problemów. Mecenas Gidian zwraca się do radców prawnych oraz adwokatów i mówi, że doskonale ich rozumie. Sama wcześniej zastanawiała się nad wyrażaniem własnych opinii, które nie są zgodne z przyjętą przez media głównego nurtu linią, jeśli chodzi o wygłaszanie swoich poglądów.

W Polsce jest coraz więcej świadomych prawników, którzy wcześniej się nie ujawniali oraz nie wypowiadali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mecenas Gidian apeluje do nich, że nie są sami i powinniśmy razem walczyć o prawdę, gdyż tej brakuje w mediach głównego nurtu.

Prawnicy powinni się wzajemnie wspierać i wyrażać prawdę oraz tylko prawdę. Ci prawnicy odważyli się wyjść z głównego nurtu. Oni odważyli się krytycznie myśleć oraz odważyli się zaprzeczyć narracji pandemicznej, która zniewoliła nas do tego stopnia, że zamknęliśmy się w kokonach niewiedzy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.7 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Teresa

Oby zrzeszeń takich prawników ,lekarzy,nauczycieli było jak najwięcej…módlmy się o dar mądrości i męstwa dla nich