nop naukowcy

SZOKUJĄCE ustalenia niemieckich PATOLOGÓW dot. NOPów w instytucie w Reutlingen! [WIDEO]

przez | 8 grudnia 2021

NOP to poważna sprawa, której nie wolno nam lekceważyć. 20 września 2021 roku (poniedziałek) w instytucie patologicznym w Reutlingen przedstawiono wyniki sekcji zwłok 8 osób. Te osoby zmarły po szczepieniu na Covid-19. Analizę tkanek przeprowadził prof. dr. Arne Burchardt, który jest patologiem oraz prof. dr. Walter Lang. Wcześniej wypowiedzi udzielił dr. Peter Schirmacher, który potwierdził te wyniki. W przypadku 40 zwłok poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po zaszczepieniu się na Covid-19, w przypadku około jednej trzeciej śmierć nastąpiła w wyniku szczepienia.

NOP. „Wyszczepianie” narodu „eliksirem” niesie ze sobą niebezpieczeństwo?

NOP? Dlaczego media nie chcą nam o tym mówić? Konferencja była transmitowana na żywo i pokazane zostały mikroskopowe szczegóły zmian w tkankach. Co to zatem oznacza? Czy te wyniki badań, które przedstawili trzej profesorowie najwyższej klasy, nie poruszyły żadnego rządu? Dlaczego nie reagują na to służby? Z jakich powodów nie działa Rada Medyczna? Dlaczego w Polsce żaden liczący się instytut naukowy nie zainteresował się losem całego narodu „wyszczepianego” preparatami inżynierii genetycznej, które można określić z powodzeniem jako eksperymentalne? Te preparaty, zdaniem niemieckich naukowców, są przyczyną śmierci wielu osób.

Niezależne lekarze są ignorowani

Jak zatem na to wszystko powinniśmy patrzeć i jak to odbierać? Coraz częściej pojawiają się głosy z różnych stron, czy nie mamy do czynienia z globalnym ludobójstwem, zbrodnią wobec ludzkości, pewnym rodzajem ignorancji, pewnej amnezji? Musimy także wspomnieć o badaniach niezależnych autorytetów medycznych (profesorów, doktorów, wielu lekarzy), których opinie oraz wyniki badań są ignorowane przez ministrów zdrowia.

NOP to jest fakt. Niestety wielu polityków, szczególnie partii rządzącej w Polsce, nie przyjmuje tego do wiadomości. Wobec tego umiera wiele osób, nawet tych, którzy zaszczepili się na koronawirusa. NOP to poważna sprawa i nie możemy tego lekceważyć. Winą powinniśmy obarczyć także media głównego nurty, które swoim przekazem zakłamują rzeczywistość, a tak nie powinno być, gdyż powinny nas informować o wszystkim, nawet jeśli prawda jest bolesna.

Link do strony organizatorów konferencji:
https://www.pathologie-konferenz.de/

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 1606

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Samael

Jedno słowo
Xenoboty

polecam poszukać na YT

Malgorzata

Zróbcie jakieś streszczenie, nie da się oglądać takich długich filmów.

Janek

Założę się, że z głupkowatymi serialami/filmami nie ma Pani takiego problemu.

alien

Wielu politykierów nie przyjmuje tego do wiadomości bo sami nie przyjmują prawdziwych wakcyn tylko sól fizjologiczną na pokaz….

sadf

co tu sie wyrabia? To byl zupelnie inny film kiedys, zupelnie inny materia o tytule: „Niemieccy naukowcy ujawniaja co znajduje sie w szczepionkach” i pokazywal dowody na to ze w szczepionkach jest jakas nieznana nano technologia, ktora :”zyje”.
Nawet link ktory mam zapisany do tego materialu posiada stara nazwe.

A teraz to jest niby material o NOPach?

aha

sprawdz kto napisal artykul i bedzie wszystko wiadomo. jak ktos sie nie chce podpisac pod swoja praca, to dlaczego ktos inny mialby to czytac i brac na powaznie?

meisterzniemiec

Najważniejsze dowody na samym dole drukowanymi. (nie pracuje dla fbi, usiadłem 2 godziny i wszystko sam wyszukałem i na wszystko mam dowody)

więc :

Dla ludzi co nie wierzą albo nie kumają o co chodzi i czemu te filmiki są w takiej jakości z taką złą jakością dzwięku.

To są krótkie wycinki z oryginały. Oryginał był na Youtube na Kanale OVALmedia Ausschuss – (https://www.youtube.com/c/OVALmediaAusschuss)

To co tutaj na tej stronie widzimy to jest dla nas przetłumaczone żeby każdy skumał o co chodzi i dlaczego jest taka słaba jakoś? te filmy po wstawieniu na youtube zostały po paru godzinach ściągnięte z tego względu że niemiecki rząd tak jak by na youtube się o tym dowiedział i od razu musieli to ściągnąć.. dlatego oryginał którego już nie ma na youtube (https://youtu.be/OTxtUtmrF6k) został zreuploadowany i film przez to stracił oryginalną jakoś + stracił jakoś też przez to że został odytowany i napisay zostały pododawane.. 

Dużo ludzi nie wierzy i się pyta czemu ubranie tych Niemieckich Fachowców co są w Niemczech w patologicznym Laboratorium w Reutlingen są tak ubrani.. po pierwsze dowód Laboratorium 🙁https://www.kreiskliniken-reutlingen.de/klinikum-am-steinenberg-reutlingen/pathologie.html/https://www.kreiskliniken-reutlingen.de/)

po drugie: Tak niemieccy właśnie co pracują w takich Laboratoriach zazwyczaj są nadal tak ubrani że dla nas to wygląda jak by to był Film z 2000 roku.. to jest konferencja z dnia 20.08.2021 gdzie pani Dr. Uta Langer zaczeła to wszystko. Jak ktoś mi nie wierzy (na samym dole drukowanymi są ostateczne dowody co, kiedy i jak)!!!

!!! Te krótkie wycinki są z odcinków z live streamów z ich youtube kanału : OVALmedia Ausschuss – (https://www.youtube.com/c/OVALmediaAusschuss) co mają po 3-6godz live streamy.Youtube Niemiecki decyduje co mogą usuwać a co może zostać widoczne dla ludzi. wszystkie odcinki od NR. 35-46 zostały usunięte z youtube. Jedne Filmy własnie z tych to są te tutaj na tej stronie co widzimy przetłumaczone. !!!

Na ostatnim Filmiku na tej stronie co trwa 1:24:10. W ostatnich 30 sekundach nawet mówi Pani Dr. Uta Langer że ten Film i te wydarzenia będą w każdym języku proszę przetłumaczone po tym Wideo. Żeby ten Wideo w każdy kraju na świecie zostało jak najszybciej przetłumaczone i opublikowane żeby każdy to zrozumiał to jest faktem.

!!! Jeden Niemiec na Youtube Support się zapytał czemu te dwa filmy zostały usunięte? i nie ma żadnej odpowiedzi od youtube i tak samo ludzie pod tym artykułem piszą że youtube robi co chce bo ma prawo. link :https://support.google.com/youtube/thread/139139007/https-youtu-be-otxtutmrf6k-und-https-youtu-be-nhd-sxgeno-warum-wurden-die-video-gel%C3%B6scht?hl=de . jak ktoś umie niemiecki albo ma tłumacza to widzi że to jest dowód. Post został 7.12.2021 tworzony. (w komentarzach pod support youtube postem pisze coś o tym że twórca kanału to sam usuną..na google chromie jest dodatek taka wtyczka nazywa się : YT Channel Detail Managment „PlugIn” przez tą wtyczke widać czy youtube konto jest zablokowane albo ile filmów zostało usunięte przez youtube. czy może te konto samo ściągneło filmy.)

Najważniejsze Dowody / co? gdzie? kiedy? jak? kim oni są? blabla..

całe wydarzenie zostało zarchiwowane i opisane : https://www.psiram.com/de/index.php/Pathologie-Konferenz

Przygotowania PowerPoint z tej konferencji z zdjęciami / co i jak działa Szczepienia na covida po śmierci w człowieku w ciele : https://pathologie-konferenz.de/Tod_nach_COVID-19-Impfung_www_pathologie-konferenz_de.pdf

Wszyscy Fachowcy co byli w tej Konferencji do widzenia (kto jak się nazywa / gdzie pracuje / czy to jest Dr. czy Prof.) : comment image

Nr. 1 Artykuł na niemieckiej stronie co opisuje co / czemu i opisane czemu ten filmik z youtube został usnięty + zdjęcia : https://www.20min.ch/story/fachleute-distanzieren-sich-scharf-von-pathologie-konferenz-170363278767

Nr. 2 Artykuł o tej Konferencji że że przez szczepienie starsi ludzie są jeszcze bardziej chorzy niż przed (dowody na wyeliminowanie starszej generacji szybciej przez szczepienia z metalem) : https://report24.news/pathologie-konferenz-die-meisten-geimpften-ahnen-nicht-wie-krank-sie-sind/

Post na Twitterze gdzie widać mikro jakieś rzeczy w płynie od szczepień i inne zdjęcia dotyczące tego wszystkiego : https://twitter.com/KSteinestel/status/1440351011067940864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1440357527175131141%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.20min.ch%2Fstory%2Ffachleute-distanzieren-sich-scharf-von-pathologie-konferenz-170363278767

hipertracker

Po cholerę ktoś reuploaduje na YT? Przecież to i tak zostanie zbanowane. Trochę pomyślunku! Należy wrzucać na Bitchute, Rumble, Odysee, CDA, tam gdzie nie sięga cenzura.

Norbert

Mam wielką prośbę jak mogę uzyskać to video aby nagrać je na płytkę cd. Potrzebuję tego aby przedstawić to w sądzie. Dziękuję za pomoc mój @ norbertborzecki80@gmail.com

Maciej

Przy wykonywaniu testu na covid wsadzono mi do nosa wiecheć, który był zdecydowanie zbyt sztywny i naruszył mi powierzchnię nosogardzieli. Przez 2-3 dni miałem po tym nietypowy ból głowy.

Aga

Śmiertelność na słynnego wirusa jest mniejsza niż śmiertelność po szczypawce, która dopiero zacznie zbierać żniwo jak fala tsunami. Współczesny znak bestii to szczypawki i paszporty szczypawkowe. Już wiadomo na 100%, że w tych preparatach medycznych oprócz innych świństw są też nanografeny (jako zredukowane tlenki, wodorotlenki) a grafeny to jedna z form węgla. _Każdy atom węgla składa się z 6 protonów, 6 neutronów i 6 elektronów_ . Mamy więc oznaczenie tzw. _znaku bestii_ .

_*”Problem polega NIE na tym, że to nie jest_szczepionka ale na tym, że to dawka.g.r.a.f.e.n.u_dla każdego”*_ jak trafnie powiedział jeden z naukowców. Grafeny, a szczególnie wodorotlenki, w organizmie zachowują się jak bardzo ostre o grubości jednego atomu *nono ŻYLETKI* .

_Dlatego te plamy na ciele, siniaki, mikro urazy wewnętrzne prowadzace do skrzepów, zatorów, uszkadzajace błony śluzowej, błony wewnętrzne, komórkowe, które zamiast gładkiej powierzchni robią się chropowate o łatwej przyczepności_ .

_Z powodu swoich nano rozmiarów są niewykrywlne na płytce Petrriego. Są jak cichy ale bardzo skuteczny zabójca. Gdy trafiają z igłą szczypawki od razu do żyły, do krwiobiegu proces destrukcji jest gwałtowny i natychmiastowy. Gdy trafiaja z igłą szczypawki do mięśnia proces ten jest wolniejszy_ .

_Nanomateriał, z którego te żyletki są wykonane jest niezniszczalny wiec mają one czas by dokonać *szatanskiego dzieła zniszczenia*_ .

_Skąd biorą energię do poruszania się po organizmie ? Nanotechnologia nie potrzebuje prądu do działania, nanocząsteczki są w stanie wykorzystać elektrony znajdujące się w naszej krwi. Za pomocą anten.5G.”realizatorzy tego planu” są też w stanie nakazać cząsteczkom poruszanie się w dowolne miejsce koncentracji w ciele. Te boostery to tykajaca bomba_ .

*!!! CHROŃCIE SWOJE DZIECI !!!*

_Może w Biblii poprzez opis znaku bestii w ukryty sposób chciano nas ostrzec przed zniszczeniem genomu ludzkiego i ludzkości przez szaleńców, wyznawców Złego_ . Cała Apokalipsa św Jana to wizja jasnowidzenia i opis tego co zaczyna się dziać.

Adrian

Swietnie podsumowanie !

Moze doczekam masowych egzekucji globalistow-

Andrzej

Wszystko się zgadza .w2017r.jeden z nich udzielił wywiadu dzinnikarce bodajże brytyjskiej i ujawnił plany tych chorych ludzi ,którzy planują się lucyferianom ten wywiad jest jeszcze na yutubie pod nazwą ronald bernard. Zabito go kilka miesięcy po wywiadzie.

Pom

O matko grafeni wodorotlenek, to tak jak krzyżówka psa i człowieka, czy Ty masz jakiekolwiek podstawy z chemii z podstawowki